Bezpečnostní dveře jedině od českého výrobce
Galerie(3)

Bezpečnostní dveře jedině od českého výrobce

Partneři sekce:

Pokud se chcete doma cítit v bezpečí a být si jistí tím, že jste pro ochranu svého domova, rodiny a majetku udělali maximum, vsaďte na kvalitní bezpečnostní dveře.

Chápeme, že výběr bezpečnostních dveří nemusí být vždy bez problémů. Nabízí se při něm mnohem více otázek než při výběru běžných vchodových dveří nebo interiérových dveří. Výsledek ale stojí za to! Co kdybychom se s bezpečnostními dveřmi seznámili právě prostřednictvím těchto otázek? Pojďme na to!

1) Bezpečnostní dveře do bytu nebo domu?
Byt či dům? A není to jedno? Dobře, takto možná uvažuje každý. Dveře k domu a bytu vypadají na první pohled stejně, ale v něčem se liší. Zatímco bezpečnostní dveře do bytu vedou „jen“ na společnou chodbu, dveře k domu spojují dům s vnějším prostředím. Jsou tedy vystaveny působení povětrnostních podmínek, nepříznivému počasí, výkyvům teplot. Neboť oddělují interiér a nevytápěný prostor, kde může být i velmi chladno, je třeba dbát na to, aby vynikaly skvělými tepelně izolačními vlastnostmi.

2) Bezpečnostní dveře jednokřídlé nebo dvoukřídlé?
Že vás nenapadlo, že by bezpečnostní dveře mohly být i dvoukřídlé? Věřte, že mohou! Skutečnou špičku v oboru představují bezpečnostní dveře dvoukřídlé NEXT SD 102D, jež nadchnou vskutku každého. V prosklené variantě se stanou skvělou ozdobou moderního bydlení. Milovníky nestárnoucího retra a vintage stylu potěší, že nabízíme dvoukřídlé dveře NEXT, jež jsou autentickou replikou historických dveří. I přes „pěknou tvářičku“ splňují díky masivní konstrukci i ty nejvyšší požadavky na zabezpečení i tepelnou izolaci.

3) Jaká bezpečnostní třída je ideální?
U bezpečnostních dveří se setkáváme s bezpečnostními třídami označenými číslicemi od 1 do 4. Platí přitom jednoduché pravidlo – čím vyšší, tím lepší. Zatímco bezpečnostní dveře třídy RC1 odolají jen příležitostným zlodějům vybaveným jen základním nářadím, s dveřmi RC4 už se bude muset popasovat skutečně zkušený zloděj. Pamatujte i na to, že pokud vyberete bezpečnostní dveře konkrétní třídy, je třeba vybrat ve stejné třídě i bezpečnostní kování a další prvky. Své využití v systému zabezpečení domácností mají i visací zámky. Podívejte se na zabezpečení jako celek!

4) I na povrchovém materiálu záleží!
Bezpečnostní dveře nabízíme v celé široké škále povrchových materiálů včetně v současné době velmi populárního laminátu a dýhy. Zatímco laminát představuje zlatou střední cestu a skvělý kompromis mezi dokonalým vzhledem a maximální odolností, dýha je luxusním materiálem, jenž má skutečný šmrnc přírodního dřeva. Pokud toužíte po exkluzivitě, máme pro vás otázku – přemýšleli jste o dveřích CAG s povrchovou úpravou dýha forte, konkrétně silnostěnnou sukatou kartáčovanou dýhou v provedení dub?

5) A co dál?
Při koupi bezpečnostních dveří se zajímejte i o speciální vlastnosti dveří, v budoucnu je oceníte. Bezpečnostní dveře nejsou jen bariérou mezi interiérem a okolním světem. Moderní bezpečnostní dveře mohou být zvukotěsné i protipožární.

6) Česká kvalita nade vše!
Fandíte české řemeslné výrobě a věříte, že české výrobky mohou bezesporu konkurovat těm zahraničním? Máte pravdu! Mohou. Skvělým důkazem jsou výrobci českých bezpečnostních dveří NEXT, Bedex, CAG a Solodoor. Dveře vyrobené v České republice s dlouholetou tradicí mají rozhodně co nabídnout.

ZDROJ: PR článek společnosti MAND CZ, s.r.o.