Linoleum Gerflor tvoří a inspiruje příroda

Společnost Gerflor věří, že architektura má moc zkvalitňovat naše životy. Příroda je pro Gerflor největším zdrojem inspirace a potvrzuje to i současná kolekce linolea Gerflor.

Architektům a majitelům domů a bytů přináší aktuální kolekce přírodního linolea Gerflor sadu přírodních inspirativních barev tak, aby uspokojila tvořivost a brala ohled na životní prostředí. Přírodní linoleum Gerflor přijali za své největší ze světových architektů.

Certifikáty nezávislých laboratoří na antivirální a antibakteriální účinky garantují architektům a jejich zákazníkům hygienické řešení. Linoleum Gerflor se díky velmi nízkým emisím (TVOC < 10 mikrogramu/m3 po 28 dnech) řadí mezi absolutní špičku, pokud jde o kvalitu vzduchu v interiéru.
Certifikáty nezávislých laboratoří na antivirální a antibakteriální účinky garantují architektům a jejich zákazníkům hygienické řešení. Linoleum Gerflor se díky velmi nízkým emisím (TVOC < 10 mikrogramu/m3 po 28 dnech) řadí mezi absolutní špičku, pokud jde o kvalitu vzduchu v interiéru. | Zdroj: Gerflor

Důvody se nemění a platí i dnes: linoleum Gerflor je výkonné, přirozené a je k dispozici ve skvělé nabídce dezénů a barev, takže se tento výrobek přizpůsobí i těm nejnáročnějším projektům! Linoleum, které se skládá z 98 % přírodních, biologických nebo minerálních materiálů, je v sortimentu podlahových krytin Gerflor tou nejekologičtější podlahou!

Více informací a kompletní přehled dekorů přírodního linolea Gerflor najdete na www.gerflor.cz.

Komerční informace; zdroj: Gerflor