Partneři sekce:

Černé bednění? Ne… jen máme BLACK FRIDAY! 

black nabidka 2
Zdroj: Česká Doka bednicí technika

Nákup bednicí techniky online není žádná novinka. Už nějakou dobu funguje online obchod s bednicí technikou shop.doka.com a u zákazníků se těší výraznému zájmu. Vždyť v online pobočkách Doka se uskuteční na tři stovky nákupů každý měsíc, a to je v oblasti bednění co říct. Nově ale Doka rozjela také online výprodeje, které zatím byly dostupné jen v případě výraznějších výprodejových akcí nebo v rámci odkupů z nájmu.

BLACK FRIDAY na shop.doka.cz

Chcete výhodně nakoupit bednění a před koncem roku tak doplnit vlastní půjčovnu? Potřebujete celý systém nebo jen pár komponentů, ale nechcete za ně dávat moc? A chcete tohle všechno za vážně skvělé ceny? Jukněte na shop.doka.cz, výprodejový portál použitého bednění Doka. Výprodejového zboží za opravdu skvělé ceny je ale velmi omezené množství, na to nezapomeňte. Na druhou stranu zapomeňte na BLACK FRIDAY. Výprodejové bednění Doka si můžete koupit i v úterý. Nebo ve čtvrtek. Vlastně kdykoliv a po celý rok. My totiž máme BLACK FRIDAY každý den a každý den nabídku aktualizujeme dle aktuálních skladových zásob.

Nákupy na BLACK FRIDAY bez registrace do e-shopu

Výhodou výprodejového portálu shop.doka.cz je, že můžete zadat poptávku na výprodejové produkty bez toho, abyste se museli registrovat do tradičního internetového obchodu Doka. Stačí jen vybrat si zboží, zadat požadovaný počet a po vyplnění základních kontaktních údajů letí zpráva našim obchodním zástupcům, kteří vás obratem budou kontaktovat, aby se domluvili na podrobnostech, případně systém doplnili a poptávku vyladili k dokonalosti. Pokud ale chcete i tak nakoupit přes tradiční shop.doka.com, kde jste registrováni, pak vás obchod může přesměrovat do shop.doka.com, kde můžete objednávku dokončit tak, jak jste zvyklí.

BLACK FRIDAY přinese výhodné doplnění skladů

Za ceny, které jsou mnohdy zlomkem cen nového materiálu, tak je možné koupit použité komponenty, které jsou nejen za parádní cenu, ale ještě udělají na stavbě hromadu práce. Například stropní podpěru EUREX 20 ECO 250 je možné koupit téměř za pětistovku místo obvyklých tří tisíc za nový materiál. A nebo chcete nosníky za dvěstěpade? Vyberte si. Skočte na shop.doka.cz!

O společnosti Doka:

V celosvětovém měřítku patří Doka k vedoucím společnostem v oblasti vývoje, výroby
a prodeje bednicí techniky pro všechny oblasti na stavbě. Řadu bednicích systémů, ze kterých dnes vycházejí desítky podobných systémů, zcela vyvinula. Doka se navíc hrdě hlásí k podpoře elektronizace výstavby a v tomto ohledu zavádí řadu významných inovací. Mezi nimi můžeme jmenovat internetový obchod shop.doka.com, platformu elektronické správy staveniště myDoka, on-line pomocné nástroje pro plánování nasazení bednicích systémů, vlastní plánovací software DokaCad nebo například systém sledování vyzrávání betonu Concremote.

S více než 160 prodejními a logistickými zařízeními ve více než 70 zemích disponuje skupina Doka výkonnou sítí a zaručuje tak rychlou a profesionální dodávku materiálů i výjimečnou technickou podporu. Doka je součástí rakouské rodinné firmy Umdasch a zaměstnává celosvětově více než 7 400 osob.

Doka
RubrikyStavebnictví