Moderní bytový dům v Praze 4 – Braníku

Moderní bytový dům v Praze 4 – Braníku

Společnost CRESCON uvádí na trh další projekt exkluzivního bydlení v Praze 4. Půjde o solitérní bytový dům s devíti prostornými bytovými jednotkami, který bude postaven v Braníku v ulici Ve Studeném č. 4, na okraji lhoteckého lesoparku.


Ředitel společnosti CRESON Jan Jerie o projektu a lokalitě říká: „Tento projekt ideálně spojuje komfortní rodinné bydlení s pohodou a klidem okolní přírody, přitom v dosahu centra i široké občanské vybavenosti. V docházkové vzdálenosti je obchodní centrum Novodvorská či drobnější obchody v rámci starého Braníka. Odpočinek i sportovní vyžití umožňuje přilehlý lesopark, který se rozkládá na území dolního Braníka a pokračuje až na Lhotku. Budoucí majitelé bytů zajisté ocení, že jejich děti budou moci trávit volný čas v přírodě, klidu a bezpečí.“

Další výhodou je blízkost Vltavy, podél které vede cyklostezka z centra Prahy proti proudu řeky až na Zbraslav. V sousedních Hodkovičkách najdou golfoví nadšenci kvalitní golfové hřiště. V létě je možno si zaplavat ve Žlutých lázních či v bazénu v Podolí, příznivci zimy a bruslení zase ocení nedaleký zimní stadion.

„Jsme přesvědčeni, že naše projekty od ostatních odlišuje prestižní lokalita, kvalitní architektura, důmyslné prostorové uspořádání bytů, precizní technické provedení a použité materiály,“ říká Jan Jerie. Architektonické a projektové řešení zpracovala, stejně jako u projektu Procházkova 7, renomovaná architektonická kancelář VHE architekta Stanislava Heidlera.

Developerský projekt Ve Studeném 4 má v současné době vydané pravomocné územní rozhodnutí. Nyní se zpracovává dokumentace pro stavební povolení a zahajuje prodej bytů. Začátek výstavby je plánován na přelom roku 2009 a 2010, dokončení pak na léto 2011. Celkové investiční náklady budou činit cca 80 mil. korun.

Zdroj: CRESCON a.s.