EUBE chystá již 5. etapu rezidenčního projektu Terronic

Developerská společnost EUBE se pro velký úspěch předešlých fází rezidenčního projektu Terronic v Hradci Králové rozhodla pokračovat v jeho expanzi. Nyní již vlastní pozemek pro pátou etapu, ve které postaví bytový dům se 26 bytovými jednotkami.

„I když se v dnešní době začínají na realitním trhu odrážet následky finanční krize, které pociťujeme i v Hradci Králové, ve výstavbě našich královéhradeckých projektů hodláme pokračovat. Poptávka po kvalitním a dostupném bydlení zde stále trvá, a proto jsme rádi, že krajské město obohatíme o nové byty,“ komentuje současnou situaci Dalibor Šubrt, regionální ředitel EUBE.

„K páté fázi projektu Terronic jsme nedávno zakoupili pozemek a disponujeme pravomocným územním rozhodnutím. V současnosti se zpracovává projektová dokumentace pro stavební povolení a stavět bychom tak mohli začít ve druhém čtvrtletí roku 2009,“ k vývoji projektu uvedl Šubrt.

Financování projektu Terronic V. se opět ujme společnost Raiffeisen – Leasing Real Estate, která se osvědčila již při spolupráci na předešlých projektech společnosti EUBE. Dokončení se plánuje na 3. čtvrtletí roku 2010, kdy budou hotovy i bytové domy X, Y a Z, které již rostou v rámci čtvrté etapy, známé jako Rezidence Park Třebeš.

„Práce na stavbě Rezidence Park Třebeš jdou svižným tempem. U budovy „X“ je hotova základová deska, v objektu „Y“ probíhá výstavba 3. nadzemního podlaží a v bytovém domu „Z“ se momentálně staví již poslední 6. nadzemní podlaží,“ dodává Dalibor Šubrt. Více než 40% bytů z této 4. etapy je již prodáno.

Předešlý projekt Terronic II. s bytovými domy C, F a G, který je také součástí rozsáhlého rezidenčního developmentu v městské části Třebeš, je už plně obsazen a všichni noví obyvatelé se již nastěhovali do svých hotových domovů.

Zdroj: Crest Communications a.s.