Terasy a balkóny se zárukou 12 let!

Terasy a balkóny se zárukou 12 let!

Značka PCI přináší v letošním roce na český trh přelomovou novinku ve formě naprosto nového přístupu dodavatele stavební chemie vůči svým profesionálním partnerům.

Touto novinkou je „Iniciativa“ („Initiative – Sichere Verlegung von Fliesen mit dem PCI-System I Balkon/Terrasse“), která vznikla loňského roku v Německu. Její snahou a cílem je povznést obkladačské řemeslo a dokázat, že spojení kvalitní řemeslné práce prováděné opravdovými „fachmany“ s kvalitní keramikou a špičkovou stavební chemií zaručuje trvanlivost celého díla po dlouhá léta. Na základě této iniciativy tak ve spolupráci s předními výrobci keramiky vznikl „pakt“ ze kterého vzešla 12letá záruka, kterou garantuje společnost PCI Augsburg GmbH řemeslníkům, kteří projdou speciálním školením.

Loňský rok probíhala odborná školení v rámci celého Německa, na kterých se mistři v oboru seznamovali s touto „Iniciativou“. Od letošního roku pak bylo umožněno mateřskou organizací v Německu tato školení přenést i za hranice. První, kdo této možnosti využil, bylo právě zastoupení značky PCI v České republice.

Na základě této „Iniciativy“ tak mají od letošního roku možnost poskytovat 12letou záruku i naši řemeslníci, kteří projdou odborným školením.

Systém školení je nastaven tak, aby byli proškoleni pouze řemeslníci, kteří se živí obkladačským řemeslem. Počet účastníků každého školení je omezen na 15 osob. Tím je zajištěn maximální prostor pro diskusi.

V letošním roce byla naplánována tři školení, na kterých bude mít možnost necelá padesátka absolventů získat výjimečnost na stavebním trhu.

První školení na tento systém, které je určeno pouze pro profesionální řemeslníky, proběhlo ve školicím středisku PCI v Chrudimi 17. a 18. 3. 2016.

Na programu prvního dne bylo seznámení s právními základy pro poskytování této záruky, praktické ukázky s ohledem na správnou praxi a seznámení se systémovými komponenty.

Druhý den proběhlo seznámení s dalšími technologickými zásadami a registrací projektu.

12letá záruka na systém pro balkon a terasu garantovaná společností PCI Augsburg GmbH posouvá servis vůči profesionálním řemeslníkům o velký skok. Víme, co vyrábíme, za kvalitou našich výrobků si stojíme a s vašimi dovednostmi, společně, dokážeme pozvednout toto úžasné řemeslo.

Váš PCI team.
Podrobnosti naleznete na www.pci-cz.cz

ZDROJ: PR článek společnosti BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o.