Start sérií Pure Function
Galerie(19)

Start sérií Pure Function

Nová strategie Kludi, tradičního specialisty na koupelnové a kuchyňské baterie, se projevuje ve slibu značky - Water in Perfection. Předehrou je nová koncepce sérií Pure Function.

S Pure Function vyvinulo KLUDI koncepci, která pokrývá celé spektrum požadavků. Tento koncept kombinuje tři nové styly baterií – Kludi Pure & Easy, Kludi Pure & Solid a Kludi Pure & Style. Tyto tři řady se svou velmi specifickou konstrukcí nasměrují sofistikovaná řešení, která harmonizují téměř s jakýmkoliv životním stylem. Mají velmi elegantní design a splňují nejvyšší standardy kvality. Technická vylepšení, jako je technologie EcoPlus – pro snížení spotřeby teplé vody, jsou přesvědčivě funkční.

Každá z těchto tří sérií zahrnuje i variantu baterie s bočním ovládáním pro ještě více prostoru. Na obrázku: Kludi Pure&Solid. Foto: Kludi GmbH & Co. KG

Každá z těchto tří sérií zahrnuje i variantu baterie s bočním ovládáním pro ještě více prostoru. Na obrázku: Kludi Pure&Solid.
Foto: Kludi GmbH & Co. KG

Kludi Pure & Easy – pro ty, kteří mají rádi módní a nekomplikované.

Pure & Easy působí osvěžujícím dojmem na první pohled. Podívejte se sami. Při vývoji designu byl kladen velký důraz na skutečnost, že všechny složky tvoří vizuální jednotu a formu. Dynamický sklon baterie a plynulý přechod mezi pákou a tělem působí  mladě a moderně. K dispozici jsou jednopákové baterie s povrchem z lesklého chromu nebo v bílém provedení..Tato série nejen dobře vypadá, ale přináší do koupelny i extravagantní nádech. Pure & Easy byla navržena pro zákazníka, který si hlídá výdaje, a který má rád moderní a nekomplikované věci.

Jednopáková baterie ze série  Kludi Pure&Easy potěší  svěžím lehkým vzhledem. Foto: Kludi GmbH & Co. KG

Jednopáková baterie ze série Kludi Pure&Easy potěší svěžím lehkým vzhledem.
Foto: Kludi GmbH & Co. KG

Kludi Pure & Solid – pro ty, kteří oceňují nadčasové a kvalitní výrobky.

Výrobek nejvyšší kvality, ergonomicky promyšlený a výrazný charakter – těmito atributy Vás přesvědčí Kludi Pure & Solid. Fascinující linie s kombinací objemného těla, ploché páky a s jemnými křivkami. Pure & Solid lze kombinovat s každým stylem – ať již moderním nebo konvenčním. Optimální řada baterií pro lidi, kteří si užívají života, a kteří se zaměřují především na vysokou kvalitu, dlouhověkost a solidní design.

Objemné tělo s plochou pákou zdůrazňuje krásu série Kludi Pure&Solid  Foto: Kludi GmbH & Co. KG

Objemné tělo s plochou pákou zdůrazňuje krásu série Kludi Pure&Solid
Foto: Kludi GmbH & Co. KG

Kludi Pure & Style – pro všechny, kteří žijí moderním životním stylem.

Koupelny jsou stále více a více wellness oázou. Funkčnost, kvalita a návrh musí jít ruku v ruce. Elegance, spousta prostoru a jasný designový jazyk, pokud jde o design interiéru a funkce, je pobyt v koupelně zážitek. Kludi Pure & Style je odpovědí na otázku správného vybavení pro tento styl. Sortiment baterií kombinuje nejvyšší konstrukční požadavky s nejlepšími funkčními vlastnostmi. Jemné křivky a geometrické tvary jsou v harmonii s každým tvarem umyvadla a jsou velmi příjemné do ruky. Kludi Pure & Style inspiruje moderní, stylově orientované rodiny – každý den znovu a znovu.

Kludi Pure&Style je ideální řada  pro moderní rodinu. Foto: Kludi GmbH & Co. KG

Kludi Pure&Style je ideální řada pro moderní rodinu.
Foto: Kludi GmbH & Co. KG 

Prvotřídní funkce a pečlivě vybrané tvary

Každá série obsahuje tři různé velikosti umyvadlových baterií a navíc baterii s bočním ovládáním, pro ještě větší prostor. Díky této rozmanité řadě máme baterie vhodné pro každý tvar a hloubku umyvadla. Sprchové, vanové a bidetové baterie doplňuje nový koncept PureFunction – a zapůsobí minimálními nároky na prostor, pro více místa i v malých sprchách. Všechny výrobky Kludi jsou skutečně řemeslně zpracované. Srdcem baterií je vyměnitelná kartuše s kvalitou Kludi. Vybrané baterie jsou k dispozici také s technologií EcoPlus pro trvale tichý a rovnoměrně tekoucí proud vody a sníženou spotřebu teplé vody. Kromě toho, červené / modré označení, umístěné vepředu na páce, je snadno viditelné i pro děti – tak se mohou i nejmenší návštěvníci koupelny naučit zodpovědné využívání teplé vody. Kromě toho chrání výrazné označení také před opařením.

Nízká konstrukční výška vanovo sprchové baterie série Pure Function poskytuje dostatek prostoru i v malých sprchách a vanách. Foto: Kludi GmbH & Co. KG

Nízká konstrukční výška vanovo sprchové baterie série Pure Function poskytuje dostatek prostoru i v malých sprchách a vanách.
Foto: Kludi GmbH & Co. KG

Tělo baterie je vyrobeno z mosazi odolné proti odzinkování (DZR) a slibuje dlouhotrvající bezchybnou funkci. Vysoce kvalitní povrch z chromu dává baterii bezchybný vzhled s dlouhotrvajícím, elegantním leskem, díky čemuž se lehce čistí a je odolná proti korozi. Pure Function se třemi výraznými sériemi Kludi Pure & Easy, Kludi Pure & Solid a Kludi Pure & Style splňuje požadavky každé cílové skupiny a překvapí pozorností na detail, nejvyšší kvalitou a více než férovými cenami.

 

ZDROJ: PR článek společnosti KLUDI Armaturen s.r.o.