Novinky ve světě dekorativních skel
Galerie(2)

Novinky ve světě dekorativních skel

Partneři sekce:

Společnost AGC Glass Europe, jeden z největších světových výrobců skla a odborník na sklo používané v interiérech, si je dobře vědoma toho, jak barvy a světlo ovlivňují vnímání architektonických designů.

Na poslední výstavě SALONE DEL MOBILE v Miláně byly nastaveny barevné trendy letošního roku. Vůbec nejpoužívanější barvou byla černá. A jaká je odpověď společnosti AGC Glass Europe?
 
AGC Glass Europe reaguje na podrobnou studii posledních trendů ve světě barev a přizpůsobuje svou nabídku současnému vkusu tím, že nabízí standardní tmavé barvy svých produktů, jimiž jsou Lacobel Black, Lacobel Starlight Black, Blackpearl, Planibel Dark Grey a navíc nové barevné odstíny Matelux Dark Grey a Black Mirox.

Matelux Dark Grey, novinka v produktové škále skel se saténovou povrchovou úpravou, je vhodný pro celoskleněné aplikace, posuvné dveře nebo různé aplikace v nábytku. Black Mirox s překrásnou černou září je novinkou mezi zrcadly. Jedná se o propracovaný produkt vhodný pro designérské aplikace.

Dekorativní skla s celou paletou jedinečných barev.  

Kromě barvy a pocitu hloubky, který sklo tradičně zprostředkovává, nabízí řada skel Lacobel 25 základních barev. Designéři tak mohou využít několik jedinečných možností, co se týče reflexe. Jako důkaz slouží kampaň nazvaná Colour Your Reflection, která představuje interiéry, v nichž barvy doslova září – ať už jsou použity jako obklady stěn v restauracích, hotelech, kuchyních a koupelnách nebo jako posuvné dveře vestavěných skříní či v dalších aplikacích.

Jak již bylo řečeno, standardní škála lakovaných skel Lacobel, navržená exkluzivně pro interiérové aplikace, se skládá z 25 barev včetně 7 vysoce avantgardních: čtyři kovové barvy (Metal Taupe, Rich Gold, Rich Copper a Rich Aluminium), dvě čiré barvy (Starlight Black, Pearl White) a jedna obzvlášť veselá barva (Jungle Green). Veškeré barvy pracují se světlem a prostorem novými a překvapujícími způsoby a vytvářejí tak okouzlující interiéry.

Váš osobitý odraz v barvě skla Lacobel – zosobněte si svou představu v široké škále aplikací.

Jelikož lidé chtějí být vnímáni jako jedinečné osobnosti skrze zosobnění věcí, které nosí, které nabízejí, kde bydlí, nabízí nyní společnost AGC nový on-line nástroj My Colour by Lacobel – Barvy na zakázku. Díky této novince nemusíte přizpůsobovat svůj interiér standardní škále barev Lacobelů, ale můžete si rychle objednat sklo Lacobel v barvě, kterou si určíte právě Vy sami. Přesvědčte se, jak mimořádná a nádherná může být barva vyrobená na zakázku. Jak zjistíte, lakované sklo Lacobel je o to jedinečnější, odráží-li část vaší osobnosti.
   
Pro více informací o mnoha aspektech produktů společnosti AGC navštivte naše webové stránky www.yourglass.com.