Veletrh BAU

Veletrh BAU – 23. světový odborný veletrh stavebních materiálů, systémů a architektury

Stavební veletrh BAU se uskuteční na mnichovském výstavišti 14. až 19. ledna 2019. Na veletrh je přihlášeno více než dva tisíce dvě stě vystavovatelů ze čtyřiceti pěti zemí, včetně třiceti pěti firem ze SR a ČR. Tento ročník bude rekordní ve všech směrech, obsazená výstavní plocha představuje 200 000 m2 v osmnácti halách mnichovského výstaviště.

Očekává se čtvrt miliónu návštěvníků z celého světa. Novými tématy veletrhu jsou světlo v architektuře a „smart building/living“, sklo a nové systémy protisluneční ochrany. Nabídne největší evropskou přehlídku softwarových technologií pro stavebnictví.

Určitě navštivte špičkový průvodní program (zahrnut v ceně vstupenky s překladem do angličtiny): digitální město, nové systémy a technologie konstrukcí budov, bydlení + práce 2025, modulová výstavba bytů, fasády 2020.

Na veletrhu budou vystavovat výrobci z nejrůznějších oblastí stavebnictví: fasády a fasádní systémy, výrobky sklářského průmyslu, dveře a okna ze dřeva, plastu a hliníku, zámky a kování, energetická a solární technika, informační technologie ve stavebnictví, výrobky ze dřeva a plastu, celé spektrum podlahovin, dlažba a keramika, umělý a přírodní kámen, stavební chemie, střešní krytiny, celé spektrum cihlářského průmyslu, osvětlení a inteligentní budovy, sklo.

Bližší informace a informace o ubytování najdete na www.expocs.cz.

www.bau-muenchen.com