Veletrh TENDENCE 2011

Veletrh TENDENCE 2011

Na letošní podzim se opět připravuje tradiční, v pořadí již 16. ročník mezinárodního veletrhu interiéru a designu TENDENCE 2011. Tato událost proběhne opět v podzimním termínu od 15. do 18. září 2011 na Výstavišti Praha-Holešovice.

Dojednáváme pestrou marketingovou kampaň, zajímavý doprovodný program a soutěže o vybavení interiéru v hodnotě stovek tisíc. Tendence bude opět složena z části nábytkové a části zaměřené na dekorace, stolování a bytový textil. Letošní ročník navíc soustřeďuje pozornost i na souběžné výstavy Fórum kuchyní a Světlo a design. Novinkou je znovuoživení veletrhu BONEXPO, který se zaměřuje na dárky a exkluzivní předměty a bude probíhat společně s veletrhem Tendence.

V tuto chvíli můžeme konstatovat, že přihlášeno je již mnoho z našich stálých vystavovatelů, ale hlásí se také mnoho nových firem s různorodým sortimentem výrobků. Navázat chceme i na loňský úspěch designové části.

Změny chystáme i pro samotný areál Výstaviště Praha-Holešovice. Zvýšena bude kapacita parkoviště a připraveny budou také úplně nové restaurace a kavárny.

Věříme, že i letošní ročník veletrhu Tendence zůstane příjemnou, krásnou a přínosnou akcí, která se stane inspirací pro zařizování vašich domovů.

Další podrobnosti na webových stránkách veletrhu www.tendence.eu.

Velkoobchodní i maloobchodní prodej parafínových svíček AKTUAL, s. r. o., je oficiálním autorizovaným partnerem rakouské společnosti SWAROVSKI. Dále kromě svíček také nabízí bižuterní komponenty a stříbro. Další informace na www.aktual.czSpolečnost Cedr Group, s. r. o., je dodavatel bytových a interiérových doplňků, dárkového zboží, dekorací, proutěného zboží, skla, keramiky, melaminu, hraček, dětského zboží, školních a kancelářských potřeb, osušek, županů, ložního prádla a mnoho dalšího z 26 zemí světa. Informace na www.cedr.cz
  
Firma DE.FAKTO DESIGN, s. r. o.,  je součástí showroomu exkluzivního ateliéru designu a architektury de.fakto. Na veletrhu Tendence představí bytové doplňky, osvětlení, kolekce drobného nábytku a sedacích souprav. Další informace na www.defakto-design.cz SAFFRON SLEEPING CONCEPT je výrobce postelí a matrací z nejkvalitnějších přírodních materiálů, jako jsou koňské žíně, přírodní kaučuk, kokosové vlákna, vlna a bavlna. Výrobní proces vychází z původních výrobních postupů používaných v Dánském království. Je obohacen o využívání moderních technologií zpracování a výroby přírodních materiálů, které dodávají unikátní požitek ze spánku. V kombinaci s moderním designem, nadstandardním zákaznickým servisem s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi je pro vás Saffron Sleeping Concept ideálním partnerem v oblasti pohodlného a zdravého spánku.“Více informací na www.saffronbeds.cz