Střešní betonové doplňky od KM BETA
Galerie(7)

Střešní betonové doplňky od KM BETA

Betonové střešní doplňky nabízí KM Beta jako jediný výrobce na trhu a nahrazuje jimi postupně obvyklý plast. Betonové doplňky totiž vydrží až několikanásobně déle, barevně dokonale ladí se základními taškami a navíc jsou levnější.  Střešní doplňky vyrábí KM Beta ve dvou typech – pro krytinu KMB BETA a pro  KMB HODONKA. Prvky jsou určeny pro střechy se sklonem 22-40°.

Pro dokonalou střechu je velmi důležité, aby byl střešní plášť proveden správně ve všech detailech. Střešní doplňky, které řeší takové detaily, jako jsou například prostupy krytinou, tedy tvoří důležitou součást střechy, stejně jako základní krytina. Pokud s ohledem na kratší životnost plastových doplňků začne do střechy pršet, asi už nebude důležité, že základní tašky vydrží až sto let.

Střešní betonové doplňky od km beta - foto - Kohout-hřebenáč

Střešní betonové doplňky od km beta - foto - Věžička-hřebenáč

KM Beta proto nabízí i doplňky betonové, jejichž životnost odpovídá základním taškám. Betonový doplněk vydrží bez problémů 100 let, stejně jako betonová střešní krytina. I proto může KM Beta nabídnout zákazníkům na betonové doplňky záruku stejně dlouhou jako u základních tašek – 30 let! Investora jistě potěší, že ho betonová krytina vyjde levněji než plastová.

Střešní betonové doplňky od km beta - foto - Sluníčko-černé

Mezi stávající betonové prvky patří taška kabelových prostupů, dále betonové tašky anténní, odvětrací a mnoho dalších. Svou úlohu, ač především estetickou, mají také okrasné střešní prvky.

Více na www.kmbeta.cz.