Slavnostní otevření hotelu Park Inn v Ostravě

Slavnostní otevření hotelu Park Inn v Ostravě

Developerská a investorská společnost Red Group otevřela 23. října v Ostravě hotel Park Inn. Jedná se o první značkový hotel mezinárodního řetězce v Ostravě, který s kapacitou 185 pokojů zároveň představuje největší hotel v regionu. Park Inn Je součástí administrativního komplexu Orchard, který Red Group realizuje v Hornopolní ulici.

Společně s provozovatelem hotelu Park Inn Ostrava, řetězcem The Rezidor Hotel Group, oslavila společnost Red Group otevření hotelu ve velkolepém stylu. Na odpolední akci pro veřejnost koncertovaly ostravské kapely Kryštof a Charlie Straight a završil ji večerní ohňostroj. Slavnostní večerní recepci navštívilo více než 300 hostů. Proběhla zde módní show návrhářky Tatiany Kovaříkové s charitativní aukcí večerních šatů, navržených speciálně pro tuto příležitost. Výtěžek z aukce poslouží pro vylepšení mateřské školky handicapovaných dětí z Ostravy Poruby.

„Ostrava má nedostatek kvalitního hotelového ubytování a já věřím, že Red Group s hotelem Park Inn tuto mezeru na trhu vyplní. Park Inn Ostrava do hotelového designu a služeb přináší 21. století,“ je přesvědčen Barry Cullen, generální ředitel společnosti Red Group.

Většina velkých hotelových řetězců dává při uvádění nových značek na trh přednost hlavním městům. V případě Orchardu a Ostravy učinil provozovatel hotelu, The Rezidor Hotel Group, výjimku a první Park Inn otevřel v regionu. Čtyřhvězdičkový Park Inn Ostrava, který má konferenční prostory s kapacitou až 220 osob, bude sloužit především klientele z byznysu.

  

Zdroj: Red Group