Schüco Demotruck se rozjíždí a nabídne řadu zajímavostí
Galerie(2)

Schüco Demotruck se rozjíždí a nabídne řadu zajímavostí

Společnost Schüco zve všechny zájemce o novinky a informace ze sortimentu hliníkových oken, dveří i fasádních a solárních systémů na Schüco Demotruck, 10denní roadshow po celé ČR. Pohyblivý showroom v podobě luxusně vybaveného demotrucku nabídne prezentaci inovativních produktů letošního roku, představených mimo jiné na stavebním veletrhu BAU v Mnichově, i stávajících hliníkových systémů značky Schüco.

„Cílem zářijové tour je kromě prezentace novinek a předností hliníkových profilů také přiblížení nového programu Premium Partner, který zaštiťuje síť našich ověřených prodejců,“ vysvětluje Petr Herynek, marketingový ředitel firmy Schüco pro ČR, a dodává: „Všech devět partnerských firem, které se do projektu Premium Partner zatím zapojily, představují spolehlivý zdroj informací a služeb při dodávce hliníkových oken a dveří jak pro odborníky z řad architektů a stavebních firem, tak pro zainteresovanou širokou veřejnost i koncové uživatele.“ 

Demotruck tak v termínu 12. – 23. září 2011 uskuteční celkem 10 celodenních zastávek po celé ČR.

Přehled zastávek:
12. 9. 2011    Teplice – Areál společnosti Marpo
13. 9. 2011    Liberec – Areál společnosti Brex
14. 9. 2011    Jičín – Areál společnosti PFT
15. 9. 2011    Jirny – Areál společnosti Sipral
16. 9. 2011    Praha – Schüco International KG
19. 9. 2011    Jihlava – DAFE – PLAST
20. 9. 2011    České Budějovice – Borek – PROTON – Areál Stavebniny Šťastný
21. 9. 2011    Střelice – H.A. Technik
22. 9. 2011    Zlín – OKNO HOLDING – Velké Kino Zlín
23. 9. 2011    Orlová Poruba – Jaroš CZ

Na každé zastávce budou na zájemce čekat zástupci firmy Schüco i jednotlivých exkluzivních partnerů, kteří zainteresovaným návštěvníkům – laikům i profesionálům – poskytnou kompletní informace k hliníkovým systémům a odpovědí na jejich dotazy. Chybět nebude představení například hliníkového systému Schüco AWS 90.SI+, prvního hliníkového okenního profilu s hodnotami tepelné izolace na úrovni pasivních domů, průkopnických dveřních a fasádních systémů, referenčních objektů, možností v oblasti automatizace či efektivního získávání, využívání a především také šetření energie. Prezentace budou probíhat vždy v době od 9:30 do 16:30. Na konci každého dne proběhne losování o hodnotný dárek.

Pro více informací navštivte www.schueco.cz

–>–>