První místo v soutěži o stavební výrobek roku získala společnost Baumit

První místo v soutěži o stavební výrobek roku získala společnost Baumit

Slavnostní vyhlášení a ocenění vítězů soutěže Známka kvality VÝROBEK – TECHNOLOGIE pro stavitelství a architekturu 2017 proběhlo ve čtvrtek 2. března 2017 v sídle organizátora soutěže, Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství ABF. Nejvyšší ocenění získala společnost Baumit za výrobek Baumit Resolution.

Cena byla udělena za inovativní přístup vedoucí ke zjednodušení postupu provádění při současném navýšení bezpečnosti a spolehlivosti systému s možností využití tuzemských komponentů.

Baumit Resolution je vnější tepelně izolační kompozitní systém s izolačními deskami na bázi fenolické pěny (PF) oboustranně kašírované šedým polystyrenem s mimořádnou paropropustností. Díky vynikajícím tepelně izolačním vlastnostem dosahuje menších tlouštěk celkové skladby zateplovacího systému.

„Známka kvality a 1. místo v soutěži je uznáním neustálému vývoji a práci na produktech a systémech společnosti, které již v loňském roce ocenilo ministerstvo průmyslu a obchodu při jmenování firmy Baumit jako Nejlepšího výrobce stavebnin roku 2016. Ocenění vnímám také jako naplnění motta firmy Baumit Nápady s budoucností. Výrobek Baumit Resolution má jedinečný nápad a má také budoucnost při výstavbě pasivních domů a domů s velmi nízkou energetickou náročností,“ říká Ing. Jakub Moc, marketingový ředitel společnosti Baumit, který společně s Ing. Martinem Omelkou, vedoucím technického úseku, cenu převzal.

Zdroj: Baumit

RubrikyUdálosti