Pozvánka na DESIGN ROADSHOW 2017
Galerie(2)

Pozvánka na DESIGN ROADSHOW 2017

Na začátku září odstartuje druhé kolo již šestého ročníku odborného diskuzního semináře DESIGN ROADSHOW 2017. Odborná akce určená výhradně pro architekty, projektanty a bytové designéry proběhne ve čtyřech krajských městech.

Tradiční interaktivní seminář si i v letošním roce klade za cíl ukázat tradiční i novinková řešení z produkce českých firem nebo českých značek. Reference účastníků jarní části potvrzují vysokou odbornou úroveň přednášeného obsahu i vlastní akčně – aktivní průběh přednášek.

Jaká témata si pro odborníky připravili jednotliví přednášející?
1. Skrytý hliníkový systém pro obklad stěn
2. Obložkovou hliníkovou zárubeň
3. Bezobložkový dveřní systém ve zděné a sádrokartonové výstavbě
4. Více vrstev laku odolnost dvířkům nezaručí
5. Rub a líc různých povrchů nábytkových dvířek
6. Bezúchytkovou domácnost

Kromě přednášek odborníků čekají účastníky akce i reálné praktické ukázky či testy odolnosti nábytkových dvířek.
Nesmí chybět ani průběžná diskuze návštěvníků a přítomných odborníků. Samozřejmostí je i možnost individuální konzultace.

Termíny Design Roadshow podzim 2017:
• Karlovy Vary 7. 9.
• Praha 14. 9.
• Zlín 5. 10.
• Hradec Králové 19. 10.

Každá akce začíná v 16:00 hodin a vstup je pro odbornou veřejnost již tradičně zdarma.
Akce je pořádána s podporou firem J.A.P., Trachea a Hettich.

A jak hodnotili seminář Design Roadshow jarní části 2017 jeho účastníci?

Ing. arch. Josef Kopečný, Pardubice
Seminář Design Roadshow byl velice dobře vedený, s chutnou stravou – a to včetně té duševní. Rozhodně zde byly řešeny věci, které se do naší projekční praxe velice hodí, návštěvu doporučuji každému architektovi. O firmě J.A.P. už jsem slyšel, ale neměl jsem s ní osobní zkušenost. Určitě si myslím, že navážu spolupráci, protože systém dveří je pro nás vlastně zásadní – dělá design místnosti a celého domu.

Ing. arch. František Křelina, Pardubice
Na semináři Design Roadshow jsem nebyl poprvé. Navštěvuji ho, protože se vždy dozvím něco nového, můžu sledovat vývoj materiálů. Je skvělé, že takové akce pořádáte, líbí se mí více než FOR ARCH apod. Design Roadshow je zaměřena čistě na to, co člověk potřebuje pro svou praxi, což mi vyhovuje. Celou řadu věcí už využívám – například bezobložkové systémy od firmy J.A.P., s nimi mám velmi dobrou zkušenost.

Ing. Martina Helisová, Ateliér Skulova, Ostrava
Seminář Design Roadshow byl zajímavě a pěkně zpracovaný. Velice mě zaujala prezentace firmy Trachea, bylo přínosné vidět pokus, který ukázal, jak dvířka olepená PUR a EVA lepidlem odolají vodě. Co se týká designových věcí, moc se mi líbily bezobložkové zárubně a pokud se naskytne v budoucnosti nějaká příležitost pro jejich využití, určitě se tomu nebudeme bránit.

Ing. arch., Ing. Miroslav Klofáč, ARKHITEKTON CZ, Ústí nad Labem
Na akci jsem byl už před dvěma lety a jsem moc rád, že jsem dnes opět přišel. Akce byla skvělá, spoustu věcí jsem si oživil, podíval se na novinky. Mám moc rád výrobky firmy J.A.P., líbí se mi skryté zárubně, zkoušeli jsme i samonosné schody.

Více na www.designroadshow.cz