posuvny system ASE 80

Posuvné a okenní systémy Schüco byly třikrát oceněny porotou iF Design Awards 2019

Úzké pohledové šířky profilů a integrované funkce zapůsobily pozitivně na mezinárodní odbornou porotu prestižní soutěže iF Design Award 2019, která ocenila hned tři produkty Schüco: Posuvné systémy Schüco ASE 60/80 s mechatronickým kováním TipTronic, panoramatický posuvný systém Schüco ASE 67 PD a panoramatický design tepelněizolačních oken Schüco AWS 75 PD.SI.

iF Design Award 2019 v kategorii Produkt:

Posuvné systémy Schüco ASE 60/80 s kováním TipTronic nastavují nové standardy
Hliníkové posuvné systémy Schüco ASE (Aluminium Sliding Element, stavební hloubka 60 a 80 mm) s kováním TipTronic pro automatické ovládání nastavují nové standardy pro mechatronické posuvné systémy. Systém nabízí širokou škálu možností otevírání a komfortního ovládání v závislosti na požadavcích na estetiku a design, křídla mohou být posuvná nebo posuvná se zdvihem.

Systém Schüco ASE 80 pro terasy či zimní zahrady s osazovacím rámem s 1, 2 nebo 3 kolejnicemi umožňuje realizaci prosklených ploch s výškou až 3,5 metrů a do hmotnosti křídla až 350 kg. Úzké pohledové šířky profilů s puristickým designem poskytují maximální transparentnost. O velmi snadný a bezpečný pohyb křídel se starají technologie Schüco SmartStop a Schüco SmartClose.

Technologie Schüco SmartStop měkce, ale efektivně dobrzďuje pohyblivé křídlo posuvných dveří se zdvihem a následným zatažením do osazovacího rámu zvyšuje jejich bezpečnost. Schüco SmartStop lze alternativně použít u posuvných systémů se zdvihem, kde je vyžadována větší úroveň bezpečnosti.

Posuvné systémy Schüco ASE 60 80 s kováním TipTronic

iF Design Award 2019 v kategorii Produkt:

Panoramatický posuvný systém Schüco ASE 67 PD s nulovým prahem
Posuvný systém Schüco ASE 67 ve variantě Panorama Design dovoluje plně integrovat okenní profil do stěn budovy pro opravdu maximální výhledy. Křídla mohou mít rozměry až 3,2 x 3 metry s hmotností do 400 kg, pohodlí umocňují nulové prahy.

Panoramatický posuvný systém Schüco ASE 67 PD s nulovým prahem

iF Design Award 2019 v kategorii Produkt:

Panoramatický okenní systém Schüco AWS 75 PD.SI v čistém designu lícujících profilů
Panoramatický systém tepelněizolačních hliníkových oken Schüco AWS 75 PD.SI (základní stavební hloubka 75 mm, Panorama Design, Super Insulated) vytváří impozantní okenní plochy, štíhlé profilové šířky umožňují maximální výhledy a světelnost. Na luxusním vzhledu se podílejí plošně lícující profily ve spojení s elegantní spárou, uchycení kliky bez rozety a designové kliky. Okenní systém AWS 75 PD.SI může být integrován i do sloupko příčkových fasád jako vložená nebo i pásová okna.

Panoramatický okenní systém Schüco AWS 75 PD.SI

Více na www.schueco.cz