Navštivte stránky www.japarchitekt.cz

Navštivte stránky www.japarchitekt.cz

Prezentace práce vašich kolegů, technické řešení výrobků s podrobnými informacemi, možnost vašeho osobního představení realizací s výrobky firmy J.A.P. a mnoho dalších zajímavých a užitečných zpráv. To vše na jednom místě… na www.japarchitekt.cz.

Projekt – online odborné servisní základny – firmy J.A.P. slouží k jednoduché, odborné a především rychlé konzultaci mezi odborníky z J.A.P. a architekty a designéry. „Pokud potřebujete jakékoliv informace ohledně výrobků firmy J.A.P., navštivte tyto stránky. Najdete zde, vedle technických informací a testů kvality, kontakty na povolané osoby, které s vámi vše rychle a k vaší spokojenosti vyřeší,“ představuje webové stránky pan Petr Paksi, výkonný ředitel společnosti J.A.P.

Pochlubte se svým kolegům…

Pokud ve svých realizacích používáte výroby J.A.P. a rádi byste svoji práci prezentovali, zašlete krátkou úvodní informaci na email: mrychetska@dendrit.cz. O vše ostatní se postará právě J.A.P., který se s vámi zkontaktuje a potřebné zpracuje za Vás. Nebojte, tato služba není spojena s žádnou finanční částkou.

Chcete se o této internetové základně dozvědět více…

…přijďte nás navštívit na akci Design Roadshow 2015, na které jsou webové stánky prezentovány.

Odnést si s sebou kromě potřebných kontaktů můžete i mnoho zajímavých informací o novinkách v interiérovém designu pro rok 2015. Diskuzní prezentační seminář Design Roadshow je každý rok rozdělen do dvou kol a právě 3. září začíná své podzimní kolo. Navštivte nás v jednom ze sedmi měst:

  • HRADEC KRÁLOVÉ – 3. září 2015 – Hotel Tereziánský dvůr, Jana Koziny 336
  • LIBEREC – 10 září 2015 – Technická univerzita v Liberci, Fakulta umění a architektury, Studentská 1402/2, adresa konání akce: Husova 75, Liberec 1
  • PLZEŇ – 17. září 2015 – Vědeckotechnický park Plzeň, Teslova 1202/3
  • OLOMOUC   – 24. září 2015 – Rezidence Rokycanova Olomouc, Rokycanova 140/11
  • BRNO – 8. října 2015 – VUT Brno, Fakulta architektury, Poříčí 273/5
  • ČESKÉ BUDĚJOVICE – 22. října 2015 – Galerie Riegrova 51, Riegrova 1756/51
  • JIHLAVA – 5. listopadu 2015 – Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava – Helenín, Hálkova 42

Začátek každé akce vždy od 16.00 hodin. VSTUP ZDARMA! Aktuální informace na www.designroadshow.cz.

Akce je připravena ve spolupráci firem J.A.P., Trachea a Blum.

ZDROJ: PR článek www.designroadshow.cz

RubrikyUdálosti