Laminátové krytiny extra třídy s působivým vysokým leskem

Laminátové krytiny extra třídy s působivým vysokým leskem

Designéři německého výrobce laminátových krytin Witex představili dvě zajímavé kolekce s netradičním designem evokujícím dojem dlažby a přinášejí vysokou kvalitu, jedinečnost a moderní vzhled. První z kolekcí, Witex Color s pěti jednobarevnými dekory, nabízí dva druhy provedení: extravagantní vysoký lesk anebo decentní mat. Druhá zmiňovaná, kolekce Witex Color+ se šesti jedno- i různobarevnými dekory, kombinuje působivý vysoký lesk s ještě odolnějším povrchem a je proto zcela vhodná i pro komerční použití. Kromě designu vynikají i speciálními technologiemi použitými při výrobě, díky nimž jsou krytiny odolné a stabilní. Výrobce dokonce u obou kolekcí garantuje celoživotní záruku na spojovací systém a stabilitu produktu.

Witex Color
Kolekce zahrnuje pět jednobarevných dekorů s výraznými odstíny bílé, černé, temně šedé, rubínově červené a safírově modré. Ke každému ze zmiňovaných odstínů výrobce nabízí zcela matný anebo luxusní vysoce lesklý povrch.

Witex Color+

Kolekce nabízí celkem šest dekorů, jednobarevný černý odstín Deep Night, chromový Monochrom, temně červánkový Sunset a ledově bílý Ice, dále pak dekor inspirovaný strukturou železa Ferrum a proužkovaný šedobílý Reed.
–>–>
Inovovaný technologický postup výroby krytině dává zelenou pro použití i v extrémně zatěžovaných komerčních prostorech. Dekorativní papír na povrchu chrání 1 mm silná a velmi odolná vrstva X-Protect®, která představuje několik pryskyřičných vrstev slisovaných k sobě za působení vysokého tlaku (vysokotlaký laminát HPL). Tento speciální povrch umožňuje i mechanické čištění krytiny. Krytina je, stejně jako Witex Color, opatřena voděodolnou nosnou deskou Aqua-Protect®, zámkovým systémem LocTec – Unilin® a umožňuje pokládku na podlahové vytápění.

Třída zátěže 23/33 zaručuje bezproblémovou pokládku krytiny v těch nejvíce zatěžovaných prostorech soukromého i komerčního charakteru.

Krytiny obou kolekcí jsou k dostání u obchodních partnerů společnosti Kratochvíl parket profi a v prodejnách specializované maloobchodní sítě s podlahovými krytinami 1 FLOOR.

Více informací naleznete na www.kpp.cz a www.1floor.eu.