Konference Dřevostavby v praxi

Konference Dřevostavby v praxi

Hlavní téma konference Dřevostavby v praxi 10 (2016) je Akustika a vzduchotěsnost resp. neprůvzdušnost a podíváme se na to ze všech možných úhlů.

To samozřejmě neznamená, že se nezaměříme i na další ožehavá témata jako např. jak prodávat víc dřevostaveb anebo jak se vyvarovat chyb v jejich návrhu i realizaci.

Problematice Akustiky a vzduchotěsnosti věnujeme prakticky celý první den, druhý den se pak budeme zabývat dalšími tématy. Hlavní program budou po oba dva dny doprovázet pracovní semináře/workshopy, které v minulém roce zaznamenaly pozitivní ohlas.

Protože je naše konference zaměřena na praxi, nebudou zde chybět zástupci společností, jejichž produkty nám požadavky akustiky, vzduchotěsnosti a vůbec návrhu a realizace dřevostaveb pomáhají řešit. Jako každý rok se snažíme danou problematiku „pokrýt“ partnery, kteří k daným tématům mají co říct a současně jejich produkty a služby patří mezi špičku na našem trhu.

Že to s uvedenými tématy myslíme vážně, dokazují i záštity udělené od předních nezávislých organizací reprezentujících jak dřevostavby jako takové (Asociace dodavatelů montovaných domů), akustiku (Asociace akustiky ČR), vzduchotěsnost (Asociace Blower Door CZ), ale i požární bezpečnost (Profesní komora požární bezpečnosti).

Účastníci z řad členů ČKAIT a ČKA opět získají body do systému celoživotního vzdělání (ČKAIT 2, ČKA 3 body).

Co se dozvíte na konferenci? Mimo jiné, jak:

  • můžeme efektivně snížit šíření hluku v dřevostavbách,
  • nejlépe vyřešit detaily prostupů vzduchotěsnou obálkou budovy,
  • přemýšlejí lidé kupující dřevostavby,
  • lépe „zabalit“ nabízené domy, aby se lépe prodávaly,

Jména řečníků si prozatím necháváme v rukávu a budeme vám je odkrývat průběžně na webu www.DrevostavbyVpraxi.cz.

Aktuální informace se vždy dozvíte také skrze náš facebookový profil nebo emailem po přihlášení do Klubu DřevoPortál.

Podrobnější info ke konferenci ke stažení naleznete target=“_blank“>ZDE.

Video:

Text a foto: Drevoportál a Drevostavby v praxi

Komentáře