KASPER CZ připravil pro odborníky seminář
Galerie(3)

KASPER CZ připravil pro odborníky seminář

Dynamika, moderní prostředí i výrobní trendy. To jsou atributy, které charakterizují činnost trutnovské firmy KASPER CZ, jednoho z leaderů v oblasti výroby dřevěných konstrukčních systémů. Tato trutnovská firma se však v budoucnu chce profilovat nejen jako přední český výrobce dřevěných konstrukcí, který disponuje jedním z nejmodernějších závodů v Evropě, ale také jako organizátor odborných seminářů orientujících se na problematiku výroby dřevěných střešních konstrukcí se styčníkovou deskou, střešních vazníků, atypických dřevěných konstrukcí a dřevostaveb. Chce sdružovat firmy a projektanty, které tato problematika zajímá, chce nabízet prostor pro vzájemnou konzultaci, předávaní si zkušeností a prezentaci novinek v tomto oboru.

Poprvé, ale ne naposled 
Proto firma KASPER CZ připravila první odborné setkání projektantů a odborné veřejnosti v Trutnově ve společenském centru UFFO – Stavbě roku ČR 2011, která rovněž aspiruje na stavbu světa. Cílem celé akce je představit odborné veřejnosti současné moderní trendy v dřevostavbách, a to především z oblasti konstrukčních systémů. Tyto akce chce opakovat a vytvořit z nich tradici.

Něco málo o programu
Celá akce bude mít dvě hlavní části: odbornou v podobě přednášek a praktickou, doplněnou o prohlídku výrobního závodu KASPER CZ.

V průběhu přednášek se účastníci postupně seznámí s technologiemi příhradových konstrukcí spojovaných styčníkovými deskami, konstrukčním systémem pro stropy, stěny a krovy Posi-joist v licenci firmy MiTek. V dalším bloku bude firma KASPER CZ, s. r. o., společně s firmou Fermacell GmbH prezentovat stěnové systémy a materiály pro suchou výstavbu ve dřevostavbách. V poslední části přednášek bude řeč o klasicky vázaných konstrukcích, konstrukcích z lepeného lamelového dřeva a jejich opracování na moderních dřevoobráběcích CNC centrech. V neposlední řadě budou firmou SFS intec, s. r. o., prezentovány moderní trendy ve spojích dřevěných konstrukcí s následnou názornou praktickou ukázkou.

Na samotný závěr je připravena prohlídka nejmodernějšího závodu v ČR na výrobu příhradových konstrukcí a praktické ukázky výroby prvků na unikátním dřevoobráběcím CNC stroji od firmy Hundegger.

„Věřím, že připravený program bude atraktivní pro všechny zájemce z řad architektů, projektantů, stavebních firem, investorů, odborných pedagogů, studentů a že se 19. dubna v hojném počtu sejdeme ve společenském centru UFFO v Trutnově a strávíme zde společný čas plný zajímavých podnětů,“ uvedl ředitel společnosti David Kasper.

Mediální partneři
Zády k celé akci nestojí ani odborná média, která se stala partnery tohoto odborného setkání. Jedná se o časopisy DŘEVOSTAVBY, REALIZACE STAVEB a HOME. Jejich výtisky obdrží účastníci akce při prezentaci.  


Pozvánka na odborný seminář společnosti KASPER CZ

–>–>