JAGA večer 2014 a mezilidské vztahy na pohovce

JAGA večer 2014 a mezilidské vztahy na pohovce

Tématem slavnostního večera nebylo jen budování staveb, ale i kvalitních mezilidských vztahů. Jejich důležitost vyzdvihl i ředitel vydavatelství Vladimír Brutovský, který zároveň poděkoval obchodním partnerům za spolupráci a férové vztahy, které umožňují vytvářet pestrou paletu časopisů určených odborníkům i široké veřejnosti.

FOTOGALERIE Z JAGA VEČERA

Večerem provázel jako již tradičně moderátor Matej Šišolák, který nejenže představil pracovní tým vydavatelství, ale také připomněl, že to, čím dnes vynikají nejmodernější technologická zařízení, mají časopisy z portfolia JAGA už dávno – jsou ohebná, vejde se do nich více záložek, vizitek a užitečná jsou všude tam, kde papír nelze nahradit…ale hlavně obsahují kvalitní nepovrchní informace.

Druhá část večera se vztahy zabývala z jiné stránky. V divadelní hře Patrika Hartla Hovory o štěstí mezi čtyřma očima tři milenecké páry sváděly boj o štěstí, které nemohly nalézt v idylickém bytě jako z katalogu, ale v sobě a v toleranci druhého a lásce. Nad vším tím se posléze vedly debaty u rautu až do pozdních hodin. Tak zase napřesrok!

Text: Kateřina Kotalová
Foto: Dano Veselský