Studenti mohou změnit trendy v designu koupelen
Galerie(6)

Studenti mohou změnit trendy v designu koupelen

Studenti vysokých technických a uměleckých škol a univerzit v České a Slovenské republice mají opět příležitost ukázat svoji kreativitu v rámci mezinárodní studentské soutěže Axor H2O story. Budoucí architekti a designéři se mohou do konce května přihlásit do soutěže a získat cenné zkušenosti pro svůj další profesionální růst. Tématem aktuálního 3. ročníku je TEAM-MATE koupelna pro hromadné sprchování.

Úlohou studentů je zpracovat téma vody a koupelny z architektonického hlediska. Tématem letošního ročníku je TEAM-MATE, tedy koupelna pro hromadné sprchování, například ve sportovních a komunitních centrech či školách, která zajistí úsporu vody, snadnou obsluhu i údržbu a zároveň myslí na zachování potřebné intimity. „Hlavním kritériem je funkčnost, kreativita, výjimečnost a proveditelnost návrhu,“ přibližuje hlavní myšlenku zadání Ladislav Grebec, jednatel společnosti Hansgrohe.

Výhra – vstupenka mezi profesionály

Absolutního vítěze třetího ročníku soutěže Axor H2O story vybere odborná porota. Vítěz bude mít jedinečnou příležitost představit svůj soutěžní návrh ve fyzické podobě během vyhledávané akce Designblok 2014 v Praze. Zároveň získá týdenní stáž v německém centru vývoje a produkce nových výrobků značky Axor.

Atraktivní týdenní stáž Axor čeká i na vítěze, který vzejde z hlasování veřejnosti. Autor návrhu s nejvyšším počtem hlasů, které získá během on-line hlasování na webové stránce www.h2ostory.cz, bude mít jedinečnou možnost seznámit se s procesem tvorby nové designové kolekce Axor.

Registrace je nezbytná

Každý účastník se musí zaregistrovat vyplněním registračního formuláře na webové stránce www.h2ostory.cz, a to ode dne vyhlášení soutěže 1. 2. až do 31. 5. 2014. Studenti musejí svoje práce odevzdat nejpozději do 31. 5. 2014 v elektronické podobě.

Členové mezinárodní odborné poroty:
Jaroslav Wertig (ČR)
Jerry Koza (ČR)
Rudolf Netík (ČR)
Kalin Cakov (SR)
Viktor Šabík (SR)

Za vyhlašovatele:
Manuel Züfle
Ladislav Grebec
Matej Šišolák

Více informací naleznete na www.h2ostory.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Hansgrohe CS s.r.o.