Partneři sekce:
  • SCHELL
  • REHAU
  • GEBERIT
  • P.M.H. Invest & Trade

Letošní novinka pro rychlou výměnu starého radiátoru

Letošní novinka pro rychlou výměnu starého radiátoru

Ideální pro rekonstrukce je nové deskové těleso KORADO RADIK-R, umožňující snadnou náhradu za článkové radiátory. Už od počátku je tato novinka navržena tak, aby její instalace byla možná na stávající rozvody.

A výměna je skutečně velmi jednoduchá. Prvním krokem je sundání původního článkového radiátoru a odstranění (uřezání upevňujících háků ve zdi), druhým krokem je instalace uchycení nového radiátoru a nakonec instalace samotného nového radiátoru. A chce-li investor maximálně využít prostor ve svém bytě, může si nechat realizační firmou nechat odstranit stávající rozvody „visící“ ve vzduchu, přičemž nové rozvody lze umístit těsně nad podlahou a  uložit do designových ochranných lišt.

Je to jednoduché a snadné, přitom už samotnou výměnou starých radiátorů lze zvýšit účinnost a pohodlí celé otopné soustavy a výrazně ušetřit na nákladech za topení. Ziskem navíc je maximální tepelná pohoda a interiér s moderními topnými tělesy, která jsou nabízena v mnoha barvách a tvarech.

Při utváření vnitřní architektury nejsou individuální svobodě kladeny žádné meze, nové stylové radiátory KORADO poskytují dodatečný komfort s individuálními doplňky – např. zahřívání ručníků či zabudované zrcadlo.