Chcete dát vaší koupelně moderní vzhled ale nedáte dopustit na klasiku?

radiátor KORATHERM AQUAPANEL

Co by ve vaší koupelně nemělo určitě chybět, je klasický koupelnový žebřík. Víme, kde najít kvalitní a od českého výrobce.

Máme řešení pro nové interiéry i rekonstrukce

Pod značkou KORALUX si můžete vybrat z mnoha typů ale hlavně i barevných provedení a topení tak sladit s barvou koupelny. Trubkové radiátory jsou dnes k dostání v řadě designových modifikací. V sortimentu značky KORADO je najdete od klasické bílé barvy, přes všechny další barvy ze vzorníku RAL. Nechybí ani luxusní série v chromu.

Trubková otopná tělesa KORALUX můžete zapojit nejen na klasickou otopnou soustavu, ale vyrábějí se i jako samostatná přímotopná elektrická tělesa. Využijete je tedy i tehdy, když nechcete zasahovat do otopné soustavy. Stačí zapojit do elektrické zásuvky.

KORALUX LINEAR CLASSIC 2

Většinu modelů KORALUX lze využít i pro kombinované vytápění (teplá voda – elektřina), díky sadě pro elektrické vytápění s regulátorem i bez regulátoru teploty.

Designově a elegantně

Nemusíte ale zůstávat jen u klasických žebříků. Proč nezkusit něco nového, že? Moderní a jednoduchý vzhled designového radiátoru KORATHERM AQUAPANEL není přehnaně extravagantní a hodí se tedy do každé koupelny. Rovné, geometricky přesně uspořádané profily tohoto tělesa působí luxusním a neokoukaným dojmem.

KORATHERM AQUAPANEL 2

Výběrem barevného odstínu ze vzorníku KORADO nebo RAL lze těleso přizpůsobit vzhledu koupelny nebo z něj udělat jedinečný designový prvek. I tento designový model je v provedení kombi, takže mimo topnou sezónu, kdy máte otopnou soustavu třeba i vypnutou během léta, můžete přitápět pouze elektrickým topným tělesem, které je součástí tohoto provedení koupelnového žebříku.

Vše najdete na www.korado.cz

ZDROJ: PR článek společnosti KORADO a.s.

RubrikyVytápění