radiátor KORATHERM AQUAPANEL
Galerie(7)

Chcete dát vaší koupelně moderní vzhled ale nedáte dopustit na klasiku?

Co by ve vaší koupelně nemělo určitě chybět, je klasický koupelnový žebřík. Víme, kde najít kvalitní a od českého výrobce.

Máme řešení pro nové interiéry i rekonstrukce

Pod značkou KORALUX si můžete vybrat z mnoha typů ale hlavně i barevných provedení a topení tak sladit s barvou koupelny. Trubkové radiátory jsou dnes k dostání v řadě designových modifikací. V sortimentu značky KORADO je najdete od klasické bílé barvy, přes všechny další barvy ze vzorníku RAL. Nechybí ani luxusní série v chromu.

radiátor KORATHERM AQUAPANEL
KORALUX LINEAR COMFORT M combi s int.reg
KORALUX LINEAR CLASSIC 2
KORALUX RONDO CLASSIC E
KORALUX rovný koupelnový radiátor exclusive
KORATHERM AQUAPANEL 2

Trubková otopná tělesa KORALUX můžete zapojit nejen na klasickou otopnou soustavu, ale vyrábějí se i jako samostatná přímotopná elektrická tělesa. Využijete je tedy i tehdy, když nechcete zasahovat do otopné soustavy. Stačí zapojit do elektrické zásuvky.

KORALUX LINEAR CLASSIC 2

Většinu modelů KORALUX lze využít i pro kombinované vytápění (teplá voda – elektřina), díky sadě pro elektrické vytápění s regulátorem i bez regulátoru teploty.

Designově a elegantně

Nemusíte ale zůstávat jen u klasických žebříků. Proč nezkusit něco nového, že? Moderní a jednoduchý vzhled designového radiátoru KORATHERM AQUAPANEL není přehnaně extravagantní a hodí se tedy do každé koupelny. Rovné, geometricky přesně uspořádané profily tohoto tělesa působí luxusním a neokoukaným dojmem.

KORATHERM AQUAPANEL 2

Výběrem barevného odstínu ze vzorníku KORADO nebo RAL lze těleso přizpůsobit vzhledu koupelny nebo z něj udělat jedinečný designový prvek. I tento designový model je v provedení kombi, takže mimo topnou sezónu, kdy máte otopnou soustavu třeba i vypnutou během léta, můžete přitápět pouze elektrickým topným tělesem, které je součástí tohoto provedení koupelnového žebříku.

Vše najdete na www.korado.cz

ZDROJ: PR článek společnosti KORADO a.s.