Záruka 5 let na větrání s rekuperací tepla. Profesionální partnerství s plnou důvěrou
Galerie(6)

Záruka 5 let na větrání s rekuperací tepla. Profesionální partnerství s plnou důvěrou

Společnost Zehnder – výrobce špičkových topných těles a systémů řízeného větrání – nabízí všem zákazníkům možnost získat prodlouženou pětiletou záruku na komponenty systému komfortního větrání s rekuperací tepla. Výrobce prodloužením záruky vysílá směrem k partnerům z řad realizačních a projekčních firem jasný signál: komfortní větrání s rekuperací Zehnder je bezproblémové, spolehlivé, s dlouhou životností. Vstřícní zákaznický servis navíc nabízí odborné poradenství, bezplatné návrhy a rychlé řešení všech případných reklamací.

Prodloužená záruka 5 let – výraz dlouhodobé životnosti

S novými inteligentními větracími jednotkami Zehnder ComfoAir Q a dokonale sladěnými prvky pro rozvod vzduchu je instalace řízeného větrání tak jednoduchá. Zákazníkům zaručuje perfektní vnitřní klima, maximální účinnost rekuperace, tichý bezstarostný provoz a pohodlnou obsluhu. A protože produkty Zehnder se vyznačují dlouhodobou životností, můžete jim nově nabídnout delší pětiletou záruku, a to bez navýšení ceny. Přidaná hodnota, která se Vám i Vašim zákazníkům vyplatí! Právem mají projekční a realizační firmy vysoké nároky na výrobky, které navrhují a instalují. Svým zákazníkům přeci chtějí nabídnout nejen perfektní práci, ale i vysokou hodnotu. A to i ve stále více požadovaném komfortním větrání. Zde potřebují systém, který se vyznačuje nejvyšší funkčností a dlouholetou životností a zároveň odpovídá všem současným i budoucím požadavkům a předpisům. Potřebují výrobce, u kterého si mohou být jisti, že vše bude prostě v pořádku – špičkový produkt a jedinečný servis. Optimálním řešením je kompletní systém, který je tak dobrý, že na něj můžete zákazníkům nabídnout delší záruční dobu. A tento systém Vám nabízí Zehnder se zárukou 5 let.

Prodloužená záruka systémů Zehnder

Prodloužená záruka systémů Zehnder

Vysoká kvalita výrobků od specialisty na komfortní větrání

Jedině kvalitní výroba všech komponentů systému komfortního větrání s rekuperací tepla dokáže zajistit jejich bezproblémové fungování i na dobu delší, než je výrobcem garantovaných 5 let. Jednoznačnou výhodou pro instalatérské firmy je pak komplexnost celého systému, složeného z komponent jednoho osvědčeného výrobce. „Jednotlivé prvky pro větrání s rekuperací byly navrženy na základě mnohaletého působení v oboru. Jsou na vysoké technologické úrovni a jednoduché na montáž. Jejich široký sortiment umožňuje řešit prakticky každý možný problém, jenž by mohl nastat při instalaci systému u zákazníka. Dokonale odpovídá potřebám realizačních firem. V tomto se Zehnder jako specializovaná firma na větrání s rekuperací výrazně odlišuje od výrobců kotlů a tepelných čerpadel, kteří nabízí rekuperační jednotky pouze jako doplněk sortimentu a mnohdy je ani sami nevyrábí“ vysvětluje Jiří Štekr. „Kompletní větrací systém Zehnder je investicí do kvalitativně hodnotného a technologicky perfektně sladěného produktu, který zákazníkům na mnoho let zabezpečí vysoký komfort, optimální funkčnost a výkon. Je zárukou dlouhodobého užívání bez závad.

Na obrázku inovativní, tiché a vysoce účinná větrací jednotka nové generace Zehnder ComfoAir Q pro řízené větrání s rekuperací tepla a maximální komfort bydlení v rodinných domech a menších veřejných objektech.

Na obrázku inovativní, tiché a vysoce účinná větrací jednotka nové generace Zehnder ComfoAir Q pro řízené větrání s rekuperací tepla a maximální komfort bydlení v rodinných domech a menších veřejných objektech.

Spolehlivost zaručí pouze systém

Součástí perfektně fungujícího komfortního větracího systému jsou tyto složky: správný návrh, správné komponenty, správná instalace a správná údržba. „Zehnder si je kvalitou svých produktů, systémů a služeb jist natolik, že může bez zaváhání poskytnout prodlouženou 5-letou záruku,“ říká Ing. Jiří Štekr, vedoucí zastoupení společnosti Zehnder pro Českou a Slovenskou republiku. K jejímu získání je ale potřeba splnit několik jednoduchých kroků:

  • Správný návrh: Zehnder Vám pomůže projektantům v odborném poradenství, podporou plánování komfortního větrání podle ČSN EN 15 665/Z1 (s akceptací DIN 1946-6).
  • Správné prvky systému větrání: Plus-záruka-5 let je platná pouze na výrobky Zehnder v případě realizace kompletního systému větrání výhradně z prvků Zehnder.
  • Správná instalace: Systém komfortního větrání Zehnder bude instalován v souladu s instalačními a uživatelskými návody a dle ČSN EN 15 665/Z1 (s akceptací DIN 1946-6).
  • Správné uvedení do provozu: Uvedení do provozu bude provedeno a prokazatelně zaprotokolováno autorizovaným partnerem Zehnder nebo servisním technikem Zehnder.
  • Správná údržba: Výměna filtrů a údržba systému bude prováděna podle „Servisního plánu větracího systému Zehnder“ a zaznamenávána do servisního plánu.
S novými inteligentními větracími jednotkami Zehnder ComfoAir Q a dokonale sladěnými prvky pro rozvod vzduchu je instalace řízeného větrání tak jednoduchá. Zákazníkům zaručuje perfektní vnitřní klima, maximální účinnost rekuperace, tichý bezstarostný provoz a pohodlnou obsluhu.

S novými inteligentními větracími jednotkami Zehnder ComfoAir Q a dokonale sladěnými prvky pro rozvod vzduchu je instalace řízeného větrání tak jednoduchá. Zákazníkům zaručuje perfektní vnitřní klima, maximální účinnost rekuperace, tichý bezstarostný provoz a pohodlnou obsluhu.

Pětiletá záruka krok za krokem

Instalatérská firma může zprostředkovat svým zákazníkům pětiletou záruku na základě jednoduchého postupu. „Firma objedná se požadovaný kompletní systém Zehnder pro komfortní větrání s rekuperací tepla,“ vysvětluje Roman Šubrt, vedoucí divize větrání. „Na požádání Zehnder zašle nabídku včetně návrhu trasování rozvodů vzduchu. Systém je potřeba instalovat v souladu s montážním i uživatelským návodem a dle ČSN EN 15 665/Z1 (s akceptací DIN 1946-6). Systém uvede do provozu autorizovaný partner Zehnder nebo servisní technik Zehnder a vyplní Protokol o zprovoznění, který firma podepíše.“

Výměna filtrů a údržba systému musí být prováděna podle „Servisního plánu větracího systému Zehnder“ a zaznamenávána do servisního plánu. Zaručuje trvale čerstvý čistý vzduch.

Výměna filtrů a údržba systému musí být prováděna podle „Servisního plánu větracího systému Zehnder“ a zaznamenávána do servisního plánu. Zaručuje trvale čerstvý čistý vzduch.

Rozsah záruky – instalatér bez problémů

V případě závady může zákazník/uživatel uplatnit své nároky na „Plus-Záruku-5 let“ prostřednictvím firmy, která instalaci provedla. Plus-Záruka-5 let zahrnuje bezplatnou dodávku náhradních dílů a opravu včetně materiálu a nákladů na jeho instalování (na území ČR a SR). Další nároky nevznikají.  Plus-Záruka-5 let nezahrnuje díly podléhající přirozenému opotřebení (např. filtry) a díly, které musí být vyměněny v rámci údržby, škody způsobené nesprávnou instalací, používáním nebo vnějšími vlivy (např. mrazem, nesprávným skladováním, vnějším násilím, chybějícím čištěním a údržbou, vyšší mocí). Kompletní záruční podmínky, veškeré formuláře pro registraci a vyřízení naleznete na: www.zehnder.cz/plus_zaruka_5

Bezplatný návrh komfortního větrání

Vyžádejte si bezplatný návrh s cenovou nabídkou pro Váš dům nebo byt:

Pro bližší informace kontaktujte: M: +420 735 174 074 • info@zehnder.cz • www.zehnder.cz

 

ZDROJ: PR článek společnosti Zehnder Group Czech Republic s.r.o.