Tepelná čerpadla vzduch-voda pro vnitřní instalaci

Tepelná čerpadla vzduch voda

STIEBEL ELTRON reagoval na stoupající poptávku po tepelných čerpadlech rozšířením sortimentu o kompaktní tepelná čerpadla systému vzduch – voda ve vnitřním provedení s invertorovým chladícím okruhem.

K dispozici jsou dvě výkonová provedení: WPL 09 ICS/ IKCS pro tepelnou ztrátu 3 – 6 kW a WPL 17 ICS/ IKCS pro tepelnou ztrátu 6 – 11 kW. Chladící okruh invertorových tepelných čerpadel je reverzibilní. Díky této vlastnosti může tepelné čerpadlo v letním období nejen vytápět bazén a ohřívat teplou vodu na mytí, ale i chladit.

Tepelné čerpadlá

STIEBEL ELTRON tímto splňuje nejen požadavky stoupajících nároků na co nejmenší energetickou náročnost budov v zimě, ale i potřebu odvádět teplo ze silně izolovaných domů v létě. Elektrická výzbroj zahrnuje vestavěný elektrokotel. K dispozici je dvojí provedení připojení vzduchových hadic. Varianta ICS s vyvedením vzduchových hadic nahoru nebo varianta IKCS s vyvedením vzduchových hadic vodorovně přímo do zdi.

Obě varianty jsou velice komfortní o umožňují libovolné umístění tepelného čerpadla v technické místnosti. Jak je u STIEBEL ELTRON standardem, jsou pro všechny řady tepelných čerpadel připravena podrobná schémata kotelen, usnadňující montáž i projektování.

Více na www.stiebel-eltron.cz

 

RubrikyTepelná čerpadla