Filtrační baterie GROHE Blue Pure

GROHE Blue Pure pro bezpečnou a skvěle chutnající vodu kdekoliv na světě

Partneři sekce:

Voda je životně důležitým zdrojem. Přesto však stále existují země, kde je kvalitní, pitná voda z kohoutku nemyslitelným luxusem. Proto balená voda často nahrazuje dostupnou vodu z vodovodu při přípravě kávy, čaje a kojenecké výživy, ale také pro rychlé uhašení žízně nebo každodenní osobní hygienu. Nové filtrační baterie GROHE Blue Pure, které zaručují bezpečnou a chutnou vodu přímo z vodovodního kohoutku kdekoliv na světě, jsou důkazem toho, že věci lze dělat i jinak.

GROHE Blue Pure jsou baterie s vysoce výkonnou filtrační technologií

Filtrační baterie GROHE Blue Pure mají nejmodernější filtrační technologie, kterou dodává společnost BWT. Jsou k dispozici ve dvou různých verzích a zajišťují maximální chuť a bezpečnost kohoutkové vody přímo z baterie.

Uhlíkový filtr výrazně zlepšuje chuť a odstraňuje z vody chlor, biocidy a pesticidy. Verze Ultrasafe ve srovnání s filtrem s aktivním uhlím eliminuje také bakterie, díky čemuž bude kohoutkovou vodu bezpečné pít i v oblastech, kde je její kvalita skutečně velmi špatná. Model s aktivním uhlíkovým filtrem umí zobrazit stav filtru s ohledem na provozní dobu baterie.

U verze Ultrasafe bude skutečná spotřeba vody ukazovat všechny potřebné změny filtru, aby byla zaručena nejvyšší úroveň bezpečnosti. Baterie GROHE Blue Pure umožňuje neomezené používání vody z vodovodu od oficiálních dodavatelů a přeměnit ji na filtrovanou a skvěle chutnající pitnou vodu, kterou lze bez omezení používat v každé kuchyni kdekoliv na světě.

GROHE Blue Pure pro kuchyně – voda plná chuti, skvělý design a prvotřídní funkční výbava

Systém GROHE Blue Pure je skvělou volbou pro každého, kdo ocení filtrovanou vodu v kuchyni, a především pro všechny, kteří na ní závisí z důvodu nedostatečné kvality vody v dané oblasti. Systém GROHE Blue Pure vás neochudí o funkce a vzhled moderní kuchyňské baterie, protože je k dispozici ve verzi Duo s populárními bateriemi Bau Edge, Eurosmart a Minta. Model Minta obsahuje navíc výsuvnou výpusť pro přidaný komfort.

Kromě verze Duo se separátními vnitřními rozvody a vývody pro filtrovanou a nefiltrovanou vodu je systém GROHE Blue Pure k dispozici také ve verzi Mono. Obě možnosti však zaručují maximální chuť, hygienu a bezpečnost, a nakupování balené vody, ať už ze zvyku nebo kvůli nedostatečné kvalitě, se díky nim stane minulostí.

Pozitivní vedlejší účinek: Zatímco výroba jednoho litru balené vody v plastových lahvích vyžaduje až sedm litrů vody1, systém GROHE Blue Pure spotřebuje přesně jen tolik vody, kolik budete potřebovat.

1 https://www.npr.org/sections/thesalt/2013/10/28/241419373/how-much-water-actually-goes-into-making-a-bottle-of-water

Systém GROHE Blue Pure v koupelně přemění běžnou umyvadlovou baterii na přírodní zdroj čisté vody

Během veletrhu ISH konaného ve Frankfurtu nad Mohanem, který je výkladní skříní globální snahy o zodpovědnou spotřebu vody a energetiku budov, společnost GROHE představila systém GROHE Blue Pure jako vizi budoucnosti koupelen. V některých oblastech světa je kvalita kohoutkové vody tak nízká, že ji nelze použít ani pro každodenní hygienu, například mytí zubů.

Často je jedinou alternativou balená voda v plastových lahvích, která jen těžko splňuje jakoukoliv představu o snadné a intuitivní očistě. Instalací systému GROHE Blue Pure se umyvadlová baterie stává přírodním zdrojem čisté, pitné vody, kterou lze bezpečně a pohodlně používat každý den. Systém GROHE Blue Pure byl návštěvníkům veletrhu představen s bateriemi z populárních designových řad Bau Edge, Essence a Eurosmart.

To je zajímavé řešení pro developery jak rezidenčních, tak komerčních projektů, které dokáže obohatit vzhled každé moderní koupelny a umožní zlepšit každodenní život nezávisle na kvalitě vody ve vodovodní přípojce. Nabízí tak významnou přidanou hodnotu z hlediska pohodlí a bezpečnosti v koupelně, a v regionech s nedostatečnou kvalitou vody rovněž zajímavé obchodní příležitosti pro projektanty, například v hotelnictví.

Více informací získáte na webových stránkách grohe.com.