Partneři sekce:
  • SCHELL
  • P.M.H. Invest & Trade

O penězích na energetické úspory budov bude seminář SFŽP na stavebním veletrhu

O penězích na energetické úspory budov bude seminář SFŽP na stavebním veletrhu

Co čeká investory, žadatele o dotace, projektanty nebo energetické auditory v programu Nová zelená úsporám? Jaké jsou novinky v programu, na co si dát pozor, i ukázky nejlepší praxe v podání těch nejpovolanější slibuje odborný seminář SFŽP Dotační podpora energetických úspor a revitalizace budov. Koná se v rámci letošního mezinárodního stavebního veletrhu na brněnském výstavišti ve čtvrtek 24. dubna od 13 do 16 hodin v sálu 102 Administrativní budovy.

Na programu, který vznikal v kooperaci s organizátory soutěže architektonicky a energeticky výjimečných staveb  Building Efficiency Awards 2014, bude mimo jiné případová studie vítězné stavby v kategorii bytové domy energeticky pasivní vila Pod Altánem v Praze-Strašnicích. Nebudou chybět ani vzorové realizace podpořené z programu Zelená úsporám a další rady a tipy, které se hodí k právě probíhajícímu příjmu žádostí do programu Nová zelená úsporám. Jeho aktuální stav, novinky i výhled od budoucna přednesou zástupci vedení Státního fondu životního prostředí ČR, který program a příjem žádostí o dotace administruje.

Organizátoři semináře, který je určen pro investory, projektanty, energetické auditory, žadatele o dotace a další zájemce, vyčlenili i čas a prostor pro diskusi. Vstup na seminář je volný po registraci na e-mail seminar@taktiq.com. Podrobný program najdou zájemci o seminář Dotační podpora energetických úspor a revitalizace budov na stránkách česko-slovenské soutěže Building Efficiency Awards (www.beffa.eu) a také na stránkách Státního fondu životního prostředí.

ZDROJ: PR článek BEFFA