Litý potěr ANHYMENT

Kvalitní podlaha je základ. Pomáhá šetřit i náklady za vytápění

Perfektně rovnou podlahu za jediný den vytvoříte z anhydritového litého potěru ANHYMENT®, který vyrábí skupina Českomoravský beton, dodavatel betonů a litých směsí. Litá podlaha výborně vede teplo, což usnadňuje regulaci podlahového topení.

Litý anhydritový potěr Anhyment je samonivelační směs, která vyniká vysokou tekutostí a absencí pórů. Dokonale vyplní veškeré prostory mezi trubkami či kabely podlahového topení. Předností potěru je také možnost snížení podlahové vrstvy až na 3 cm nad rozvody podlahového topení. Díky tomu dochází k rychlejšímu průchodu tepla konstrukcí, čímž lze značně ušetřit náklady na vytápění.

Pro realizaci kvalitní lité podlahy je možné využít mobilní výrobní zařízení BREMAT, který anhydritový potěr Anhyment vyrobí přímo na stavbě. Tato moderní technologie zjednodušuje organizaci výroby, dopravy a čerpání lite směsi při výstavbě rodinného domu.

Mobilní výrobní zařízení Bremat
Mobilní výrobní zařízení Bremat |

K realizaci lité podlahy po celé České republice nabízí skupina Českomoravský beton zdarma technické poradenství a konzultace. Podrobné informace a kontakty na obchodníky jsou pro vás k dispozici na
www.lite-smesi.cz

Zdroj: skupina Českomoravský beton