Dosáhly LVT dílce svého vrcholu? Zdaleka ne. Fatra, a.s. o tom ví své

Thermofix Rustikal Borovice sibiřská

PVC podlahy v dílcích se těší vysoké oblibě a je to nejen díky jejich dokonalému povrchu a designu jednotlivých komponentů, ale také jejich variabilitě provedení a možnosti jednotlivé dílce při pokládce kombinovat a vytvořit tak jedinečný vizuální efekt podlahy.

Společnost Fatra, a.s. připravila pro zákazníky další produkt z oblasti plovoucích vinylových podlah. Jedná se o zámkovou podlahu vhodnou do prostor s vyšší vlhkostí. Tato nová forma plovoucí podlahy pod názvem WELL-click, která díky celovinylové konstrukci nepodléhá deformaci vlivem vlhkosti, bude nabízet 16 dekorů imitujících dřevěné plaňky.

Zámková podlaha WELL-click je ideální volbou pro každého, kdo nechce čelit zvlněné podlaze v důsledku výkyvů teplot a vlhkosti prostředí. Samotná konstrukce i na základě jednotnosti materiálu je předurčena k tomu stát se postupně náhradou současných typů zámkových podlah, které jsou nabízeny s dřevotřískovým podložím.

Fatra Thermofix Dub havana

Stejně jako dřevotřískové, i ony poskytují poměrně vysoký kročejový útlum a to ve výši 18 decibelů. Tato plovoucí vinylová podlaha je vybavena zámkovým spojem a instaluje se bez lepidla. Po podlaze můžete chodit během montáže a taktéž ihned po ní.

Stále veliký zájem je také projevován o vinylové lepené dílce. Jejich variabilita, imitace dřeva a kamene jsou ideální volbou pro každého s citem pro detail a vkus. Skelné vlákno zajišťující rozměrovou stálost a dostatečná tloušťka nášlapné vrstvy s PUR povrchovou úpravou jsou zárukou kvality a dlouhé životnosti.

Fatra Thermofix Buk kouřový

V případě řady Thermofix WOOD o tloušťce 2,5 mm je ideální volbou úprava spočívající ve zkosení hran, kdy jednotlivé dílce věrohodně napodobují dřevěné latě.

Řada Thermofix ART tento prvek posunula až na takovou úroveň, že nabízí jednotlivé dílce v rozměru 182,9 x 18 centimetrů, čímž je docílen maximální dojem dřevěné podlahy.

Fatra Thermofix Travertin Klassik

ZDROJ: PR článek společnosti Fatra, a.s.

RubrikyPodlahaŠtítky