Podlaha s kvalitní kročejovou izolací pomáhá snížit hlučnost v interiérech

Chcete příjemné bydlení? Pořidte si kvalitní podlahu

Kdo z nás by nechtěl bydlet v pohodlném, teplém a klidném prostředí? Klíčem ke klidnému a příjemnému bydlení je kvalitní podlaha.

Pouze správný návrh skladby podlahy a její odborné provedení pomůže vytvořit akustickou i tepelnou pohodu v domě nebo bytě. Na akustickou pohodu je nutné myslet již ve fázi navrhování budovy. Následné dodatečné úpravy akusticky nevyhovujících prostor bývají často složité a nákladné.

Podlaha s kvalitní zvukovou izolací pomáhá vytvořit klidné prostředí pro kvalitnější spánek, lepší soustředěnost při práci nebo učení. Správně zvolená izolace navíc zajistí i tepelnou pohodu v místnosti. Akusticky i tepelně účinnou izolací jsou podlahové desky z kamenné vlny ROCKWOOL STEPROCK HD.

v
Akustická izolace ROCKWOOL STEPROCK HD pro podlahy s vysokou únosností až 500 kg/m2 |

Snižují hlučnost v interiérech, omezují přenos kročejového zvuku a tlumí hluk mezi místnostmi. Díky speciální struktuře jsou desky STEPROCK HD velmi odolné, mají výborné mechanické vlastnosti a jsou vhodné pro podlahy s užitným zatížením až do 500 kg/m2.

Jsou ideální pro lehké i těžké plovoucí podlahy. Izolace z minerální vlny STEPROCK HD je rovněž součástí systémové lehké plovoucí podlahy AKUFLOOR®, která je vhodná pro zatížení podlah do 350 kg/m2.

Akustická lehká plovoucí podlaha s izolací z kamenné vlny STEPROCK HD v systému AKUFLOOR®
Akustická lehká plovoucí podlaha s izolací z kamenné vlny STEPROCK HD v systému AKUFLOOR® |

Izolace z minerální vlny ROCKWOOL pomohou vytvořit klidné a příjemné prostředí ve vašem domě nebo bytě.

www.rockwool.cz