Střešní šindel DS.19 je ideální pro použití na klasické střechy

PREFA střešní šindel DS.19: kombinace variability a kvality

Lehkost, variabilita a téměř univerzální použitelnost. Přesně tak by se dal ve stručnosti pojmenovat nový produkt PREFA střešní šindel DS.19. Inovované provedení klasického střešního šindele nabízí díky své velikosti mnoho možností použití. Přitom si ale stále zachovává všechny hlavní benefity produktů společnosti PREFA Aluminiumprodukte, jako je vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům, dlouhá životnost a záruka 40 let.

PREFA střešní šindel DS.19 patří k benjamínkům portfolia střešních krytin značky PREFA Aluminiumprodukte. Jeho rozměry 480 x 262 milimetrů v položené ploše ho přímo předurčují k variabilnímu použití jak u malých objektů, tak také u velkých staveb.

Díky svému střídmému a elegantnímu vzhledu je Střešní šindel DS.19 ideální pro použití na klasické střechy, punc originality ale propůjčí i moderním projektům, kterým přinese dávku potřebného kontrastu.

PREFA střešní šindel DS.19

Velkou výhodou je, že PREFA střešní šindel DS.19 je vhodný k použití na střechy se sklonem již od 17 stupňů, což přináší širší možnosti pokládky v rámci segmentu skládaných střešních krytin. Inovovaný šindel také vyniká mimořádnou lehkostí, jen 2,75 kg/m2, takže zbytečně nezvyšuje celkovou váhu střechy a tlak na konstrukci domu.

Rozměry 480 x 262 milimetrů v položené ploše PREFA střešní šindel DS.19 přímo předurčují k variabilnímu použití jak u malých objektů tak také u velkých staveb

Stejně, jako ostatní produkty PREFA, vyniká dlouhou životností a extrémní odolností vůči povětrnostním vlivům, především díky systému „drážka v drážce“ a skrytému systému kotvení k podkladu.

Falcovaný střešní šindel DS.19 je vyroben z barevného legovaného hliníku o tloušťce 0,7 mm a k dostání je v celkem devíti základních barevných odstínech v povrchové úpravě P.10, včetně například mechově zelené, tmavě červené, břidlicové či v populární antracitové barvě. Na PREFA střešní šindel DS.19 se rovněž vztahuje čtyřicetiletá záruka na stálobarevnost a jakost materiálu.

Falcovaný střešní šindel DS.19 je vyroben z barevného legovaného hliníku o tloušťce 07 mm a k dostání je v celkem devíti základních barevných odstínech

ZDROJ: PR článek společnosti PREFA Aluminiumprodukte s.r.o.