Dvoubarevná povrchová úprava střešní krytiny
Galerie(2)

Dvoubarevná povrchová úprava střešní krytiny

Partneři sekce:
  • Prefa

KMB BETA EFEKT tvarově vychází z nejprodávanějšího typu střešní krytiny s názvem KMB BETA, jejíž všechny přednosti a vylepšení si ponechala, takže po technologické stránce se jedná o první třídu mezi krytinami, nyní navíc s atraktivní barevnou úpravou pro ty, kteří chtějí vybočit z řady. Povrchovou úpravu EFEKT tvoří speciální trojitý akrylátový nástřik kombinující dva různé odstíny – podkladní višňovou a vrchní černou, což vytváří na povrchu zajímavý barevný efekt. Základní tašky i betonové střešní doplňky v povrchové úpravě EFEKT jsou dodávány na objednávku do 30 dnů.

Jak získává taška efektní barevné provedení?
Základní barva střešních tašek se stříká na ještě nevytvrzenou, vylisovanou krytinu. Následuje 6 – 8 hodin vysychání ve vytvrzovací komoře a poté tašky procházejí dvěma tunely. Před prvním tunelem je čeká první barevný nástřik, a to podkladní barva (višňová). Po dokonalém vyschnutí a vytvrzení v prvním tunelu putují tašky směrem ke druhému tunelu.

Ještě před druhým tunelem je proveden nástřik efektních černých ploch, v tunelu pak barva opět vyschne. Dva tunely, kterými tašky při vysychání procházejí, zajišťují kvalitní vytvrzení akrylátových nástřiků zajišťují bezchybnou povrchovou úpravu.

Dodatečným povrchovým nástřikem jsou opatřeny i veškeré potřebné betonové doplňky. Celkové množství doplňků KM Beta dosahuje počtu 50 různých druhů. Díky nim lze profesionálně řešit nejen odvětrávání střechy, anténní prostupy, ale i technické detaily i těch nejnáročnějších střešních konstrukcí. V řešení doplňků má společnost KM BETA náskok, díky propracovaným betonovým prvkům, které životnost střešního pláště prodlužují až na 100 let. Obvyklé plastové doplňky totiž zpravidla vydrží několikanásobně kratší dobu.

Zdroj: KM Beta a.s.