Co představuje ONE-KEY™
Galerie(3)

Co představuje ONE-KEY™

Partneři sekce:

Milwaukee® uvedla  na trh ONE-KEY™, první digitální platformu pro stavební nářadí. Jedná se o průkopnickou technologii, která změní průmyslové odvětví. Díky integraci elektroniky v nářadí, která je absolutní špičkou v oboru, a zákaznického programu bude ONE-KEY™ poskytovat novou úroveň řízení a přístupu k informacím.

„Možnosti, které ONE-KEY™ přináší na pracoviště jsou nekonečné, a tyto výhody nejsou konečným výsledkem, ale pouze začátkem! Schopnosti programu budou stále růst a rozvíjet se a poprvé budeme mít možnost přidávat našim produktům další a další funkce, a to dokonce i po jejich nákupu.“ Říká Oliver Lerch, viceprezident řízení produktů pro Milwaukee®.

Řízení nářadípomocí platformy ONE-KEY™ bude k dispozici v 1. kvartálu roku 2016 s uvedením nových produktů M18 FUEL™ pro vrtání a šroubování, které se budou bezdrátově synchronizovat s aplikací ONE-KEY™. Aplikace ONE-KEY™umožní uživatelům používat připravená nastavení pro konkrétní prvky a materiály nebo zcela přizpůsobit vlastní profil s nastavením např. krouticího momentu a otáček pro aktuální použití. Dotykem tlačítka na nářadí budou moci uživatelé procházet tyto uložené profily, takže pro každou činnost budou zvolena nejpřesnější a nejproduktivnější nastavení.

Tato bezplatná platforma umožňuje společnostem udržovat podrobné záznamy o každém nářadí. Díky cloudovému řešení budou aktualizace a úpravy synchronizovány v reálném čase.

www.milwaukeetool.cz.