Partneři sekce:

Aktivní ochrana do chladného počasí od Milwaukee

Aktivní ochrana do chladného počasí od Milwaukee

Společnost Milwaukee vyvinula do současného chladného počasí, ze kterého brzy bude pořádný mráz, nové oblečení řady M12 s aktivním výhřevným systémem. Nové bundy a vesty nejenže chrání před chladem, ale díky své funkčnosti, praktičnosti a designu představují nový moderní přístup k pracovnímu oblečení.

Tradiční oblečení nás před chladem chrání pouze pasivně. Tělesné teplo se uchovává pod vrstvami látky. Člověk se proto musí neustále pohybovat a být oblečen do dostatečného množství látky, které by vytvořené teplo udrželo co nejdéle. Nové ochranné oděvy Milwaukee M12 jsou navrženy tak, aby vás před chladem chránily aktivně. Oblečení je protkáno tenkými vyhřívacími kabely s izolací z uhlíkových vláken. Pět tepelných zón transformuje elektrickou energii z lithium-iontového akumulátoru na teplo, které udrží lidské tělo v teple. Největší výhoda oblečení od Milwaukee tak spočívá v tom, že je člověk chráněn před chladem, i když se nehýbe.

Vyhřívací prvky vetkané do oblečení jsou poháněny moderním 12V 2Ah lithium-iontovým akumulátorem M12. Jedná se o systematické řešení, které se používá i v dalších akumulátorových výrobcích firmy Milwaukee. V článcích REDLITHIUM-ION je dostatek výkonu na přibližně 6 hodin nepřetržitého vyhřívání. Máte-li akumulátory dva, neměli byste chlad za celou osmihodinovou pracovní dobu pocítit ani na okamžik. Akumulátor je zasunut do speciální zdířky, umístěn v kapse bundy a připojen na její výhřevný systém. Na levé náprsence najdete speciální regulátor teploty. Vybrat si můžete ze tří úrovní vyhřívání – vysoká, střední a nízká – a vyhřívání kapes. Podle zvoleného programu se mění barva indikátoru na tlačítku. Na držáku akumulátoru najdete port USB, který můžete použít na nabíjení telefonu nebo mp3 přehrávače, který si uložíte do kapsy navržené speciálně pro tyto účely.

Oblečení Milwaukee M12 HJ je vyrobené ze speciální vysoce odolné látky, která vás ochrání před větrem a vlhkem a zajistí pasivní ochranu proti chladu. Všechno oblečení lze bez problému prát v pračce a sušit v sušičce. Oblečení Milwaukee mohou používat také motocyklisté, rybáři nebo myslivci, a dokonale se tak ochránit před chladem.

Vyhřívaná bunda Milwaukee M12 HJ se prodává ve třech barevných provedeních a pěti velikostech (S až XXL). Samostatně lze dokoupit příslušenství jako adaptér na vyhřívání bundy pomocí 18V akumulátoru M18 a nabíječku do auta.

Červená: M, L, XL
Černá: S, M, L, XL
Maskáčová: M, L, XL, XXL

Vyhřívaná bunda M12– technická data:
Napětí/kapacita akumulátoru: 21 V / 1,5 Ah
5 tepelných zón
3 režimy + vyhřívané kapsy
Materiál bundy: softshell (95 % polyester / 5 % Spandex)
Velikosti: S, M, L, XL, XXL, XXXL
Hmotnost: 1,2 kg
Záruka: 3 roky

Více informací o moderních možnostech ochrany před chladným počasím od Milwaukee najdete na milwaukeetool.cz.

RubrikyStavební technika