Plastový profil pro energeticky úsporné bydlení
Galerie(3)

Plastový profil pro energeticky úsporné bydlení

Partneři sekce:

Schüco Alu Inside je sedmikomorový plastový profil bez ocelových výztuží, splňující kritéria pasivní výstavby. Patentovaná technologie vextrudovaných hliníkových pásků přináší plastovému profilu konstrukční hloubky 82 mm nižší hmotnost (oproti profilům s ocelovou výztuhou) i vynikající statické a tepelně izolační vlastnosti.

Optimální rozložení komor, redukce proudění vzduchu ve falci křídla a dostatečně dimenzované komory pro umístění dodatečné izolace z materiálu Neopor® přispívají k hodnotě teplené izolace Uf až 0,74 W/(m2K).

Výrobce nabízí několik variant testovaných pro pasivní výstavbu, včetně verze s certifikací dle požadavků Passive House Institute v Darmstadtu. Trojitá těsnící vložka zaručuje dobré zvukově izolační vlastnosti i odolnost vůči povětrnostním vlivům. Absence oceli a izolační pěny přispívá k 100% recyklovatelnosti profilu.

Z pohledu designu lze vybírat ze tří možností povrchových úprav – exkluzivní technologie metalických odstínů Schüco AutomotiveFinish, laminace konvenčních PVC folií nebo práškově lakované hliníkové krycí lišty řady Schüco Corona TopAlu. K variabilitě profilu přispívá také možnost lepení skla v rámu.

Schüco Alu Inside s úpravou povrchu AutomotiveFinish v odstínu SAF-DB 703


Schüco Alu Inside s certifikací dle Passive House Institute

Pro další informace navštivte www.schueco.cz.