Partneři sekce:
  • Stavmat
  • REHAU
  • Českomoravský beton

Ochranný nátěr na konstrukce v přímém styku s pitnou vodou

Ochranný nátěr na konstrukce v přímém styku s pitnou vodou

Mapei patří mezi výrobce stavební chemie, kteří neustále uvádějí na trh nové výrobky. Novinkou v sortimentu ochranných nátěrů na betonové konstrukce je také dvousložkový epoxidový nátěr Mapecoat DW 25. Ochranný kyselinovzdorný nátěr je určen zejména k úpravě povrchů tuhých betonových konstrukcí, které jsou v kontaktu s pitnou vodou.

Výrobek má hygienický atest na přímý a trvalý styk s pitnou vodou. Uplatní se v zařízeních sloužících k uchovávání, úpravě, přívodu a distribuci pitné vody, ale díky své vysoké chemické odolnosti proti agresivním vlivům prostředí je vhodný i pro povrchovou ochranu konstrukcí v čistírnách odpadních vod nebo jako chemická a mechanická ochrana průmyslových podlah, a to i v potravinářských provozech.

Tato dvousložková nátěrová hmota na bázi epoxidových pryskyřic obsahuje speciální pigmenty, které zajišťují vysokou krycí schopnost nanesené vrstvy. Mapecoat DW 25 se na čistý, pevný a suchý podklad nanáší štětcem, válečkem nebo nástřikem bezvzduchovou technologií ve dvou vrstvách.

Po úplném vytvrzení odolává Mapecoat DW 25 působení agresivních vlivů nasycených roztoků a účinkům slabě agresivních kyselin. Konstrukce ošetřená tímto nátěrem si dlouhodobě uchovává svůj estetický vzhled.

Další informace jsou k dispozici na www.mapei.com.
–>–>