Ford Trucks IAA Hannover 2022

FORD TRUCKS představí svou cestu k nulovým emisím na veletrhu IAA TRANSPORTATION 2022

Partneři sekce:

Ford Trucks, vítěz prestižní ceny International Truck of the Year Award v Hannoveru se svým modelem F-MAX v roce 2018, se na IAA Transportation vrací s novým překvapením na cestě k nulovým emisím, technologiemi a inovacemi, které ho posunou směrem ke globální konkurenci jako výrazného hráče v oblasti výroby, designu a vývoje produktů. 

Globální značka těžkých užitkových a nákladních vozidel Ford Trucks představí svou aktuální pozici na předním světovém veletrhu mobility, dopravy a logistiky IAA Transportation 2022, který se koná od 20. do 25. září 2022 v Hannoveru.

Společnost představí mezinárodně oceněný model F-MAX a představí svůj plán řešení pro dopravu s neutrálními emisemi CO2 a také nové specifikace a funkce, které zákazníkům značky Ford Trucks přinesou technologie propojené mobility, nabízející větší efektivitu a pohodlí.

Cesta k udržitelnosti

„Jako inovativní značka, jejímž cílem je „být parťákem na cestách, který se stará o zákazníky a umožňuje jejich podnikání prosperovat“, se zaměřujeme na budoucnost a prioritně věnujeme úsilí v oblasti výzkumu a vývoje tomu, abychom na trh uvedli technologie nové generace. Přechod těžkých užitkových vozidel na vozidla s nulovými emisemi má zásadní význam pro udržitelnou budoucnost. Proto je naším cílem především přispět ke snížení provozních nákladů a emisí CO2 v silniční dopravě a zároveň zvýšit produktivitu vozového parku našim zákazníkům,“ říká Serhan Turfan, viceprezident společnosti Ford Trucks.

„Těšíme se, že budeme moci představit naše inovace v souladu s naší misí nulových emisí a nové technologie konektivity, které budou prosperovat v podnikání našich zákazníků.“

Značka Ford Trucks, která vychází z více než půlstoletí zkušeností a dynamického vývoje produktů v oblasti těžkých nákladních vozidel, posune na veletrhu IAA Transportation 2022 bod, kterého dosáhla v oblasti technologií nové generace, na další úroveň, a to prostřednictvím nových produktových variant, aktualizovaných služeb, technologií a stávající produktové řady, která byla uvedena na trh ve více než 40 zemích.

Importérem a distributorem značky FORD TRUCKS pro Českou republiku je společnost F TRUCKS a.s. která mimo jiné také řídí síť autorizovaných servisů. Kompletní informace jsou k dispozici na webových stránkách.

red