Dům přiléhá k Českomoravské ulici.
Galerie(11)

Žluté rámy upozorňují na designové bydlení

Do září 2020 by měl na okraji libeňské zástavby vyrůst výrazný dům z pera architekta Vojtěcha Martínka. Ten se rozhodl na fasádě bytového domu, těsně přiléhajícího k rušné Českomoravské ulici, rozehrát hru žlutých kovových rámů.

Výjimečný projekt pro ty, kdo dbají na design a preferují metropolitní způsob života se vším, co k němu patří – tím se Harfa Design Residence, designový bytový dům přímo vedle obchodního centra Galerie Harfa a jen kousek pěšky od stanice metra B – Českomoravská, pyšní.

Dům přiléhá k Českomoravské ulici.
Nejvyšší prémiové byty mají terasy vysoko nad ruchem ulice.
Uvnitř půdorysu se skrývá osázený vnitroblok.
Vizualizace interiéru
Vizualizace interiéru 2
V přízemí bude obyvatelům k dispozici recepce.
Fasáda je velmi dramaticky členěna.
Budova končí zaobleným nárožím.

Designové prvky navenek a uvnitř kvalita a vysoký standard, ve kterém nechybí dřevěné podlahy s podlahovým vytápěním v celém bytě, kvalitní posuvná hliníková okna s trojskly či luxusní designové koupelny. Rekuperace s dochlazováním je rovněž ve všech bytech a přináší nejen přísun čerstvého vzduchu a tepelný komfort po celý rok, ale také nezanedbatelné úspory za vytápění.

Harfa Design Residence je připravena i pro investory se zájmem o pestrou škálu zejména menších bytů 1 + kk. Ty patří mezi nájemníky k nejžádanějším. I proto bude součástí stylové vstupní haly recepce s nonstop provozem, která majitelům bytů zajistí dohled nad bezpečností a pořádkem i maximální komfort díky možnosti nejrůznějších služeb. Bydlení si zde ale určitě vyberou i ti, kteří preferují velkorysé byty s krásnými rozlehlými terasami.

Architekti navrhli dům s atraktivní designovou fasádou s kovovými prvky, skleněným zábradlím na balkonech a terasách či jedinečným atriem s restaurací a kavárnou, které se tak určitě stane místem pro setkávání u dobrého vína, šálku prvotřídní kávy či výtečné večeře.

Nejvyšší prémiové byty mají terasy vysoko nad ruchem ulice.
Nejvyšší prémiové byty mají terasy vysoko nad ruchem ulice. |

Nákupní možnosti jsou nepřeberné, a to zejména díky sousednímu obchodnímu centru Galerie Harfa. Okolní zrekonstruované libeňské ulice pak překvapí pestrou nabídkou menších obchodů či útulných kaváren a restaurací.

Pro sportovní vyžití se doslova nabízí park Podviní, kde jsou skvělé možnosti pro plnohodnotnou a aktivní relaxaci. Přímo před domem je zastávka tramvají a na stanici metra B – Českomoravská je jen chvilka chůze. Cesta do centra zabere pouze 10 minut. Dům by měl být dokončen v září 2020.

Uvnitř půdorysu se skrývá osázený vnitroblok.
Uvnitř půdorysu se skrývá osázený vnitroblok. |

TEXT: RED
FOTO: CENTRAL GROUP