Prodej bytů v projektu Rezidence Císařka byl zahájen

Luxusní byty jsou zasazeny do žádané a velmi oblíbené rezidenční oblasti s výbornou občanskou vybaveností na rozhraní Motola, Strahova a Hřebenek. V komorní zástavbě navržené s důrazem na soukromí a pohodlí obyvatel vznikne dvanáct nových bytů a jeden komerční prostor. Plánovaný termín dokončení je zima 2010. Dispoziční řešení je od 1+kk o rozloze 30 m2 po 4+kk o rozloze 120 m2. Společnost FINEP nabízí zájemcům o koupi domů kompletní servis spojený se zajišťováním hypotečního úvěru.  


„Zvláštností třetí fáze projektu je, že nabídne velmi omezený počet bytů. Chtěli jsme vytvořit bytový dům, kde lidé budou znát své sousedy. Soustředili jsme se na maximální komfort bydlení a souznění domu s okolím,“ říká Pavla Temrová, tisková mluvčí společnosti FINEP.

Ke každému bytu náleží garážové stání, k bytům velikosti 4+kk jsou k dispozici stání dvě. K přízemním bytům patří předzahrádka, byty v nadzemních podlažích mají k dispozici balkony a terasy s panoramatickým výhledem na Prahu.

„Architektonické řešení čtyřpatrového domu klade důraz na světlo. Přední vstupní část domu je prosklená a koresponduje s pláštěm ze dřeva, obkladu a umělého kamene. Vnitřní prostory jsou vyvedené v keramické dlažbě. Dům je určen lidem, kteří chtějí žít obklopeni zelení a přitom nedaleko od centra města. Díky výborné dostupnosti služeb je bydlení ideální pro rodiny,“ říká Pavla Temrová.

Rezidence Císařka se nachází na vynikající adrese, v ulici Na Císařce na rozhraní Motola, Strahova a Hřebenek. Kombinuje vynikající dostupnost do centra města s bydlením v blízkosti přírody. Přímo za objektem se nachází přírodní památka Skalka a nedaleko je také park Ladronka, který nabízí široké možnosti sportovního vyžití.

  

Zdroj: FINEP