Vaše soukromá oáza relaxace

Vaše soukromá oáza relaxace

Absolutní relaxace v báječně teplé vodě, příjemná masáž po dlouhém pracovním dni, rodinná pohoda i radovánky s dětmi přímo u vás doma, kdykoliv po celý rok, třeba i venku na zahradě – to všechno jsou spa. Za odpočinkem už nebudete muset cestovat. V masážním bazénu s nenáročným provozem a jednoduchou údržbou si můžete energii dobíjet přímo v soukromí svého domova.

Co je spa?
Spa rozhodně není vana! Spa jsou masážní bazény určené výhradně pro relaxaci a hydroterapii. Spa se skládají ze skořepiny, tvarované do různých kombinací křesel a lehátek, hydromasážního systému čítajícího až několik desítek vodních a vzduchových trysek v různých sestavách, technologické výbavy zahrnující filtraci, topení a další potřebná zařízení pro provoz a údržbu vody, systému izolace, dřevěného opláštění a termokrytu. Voda ve spa zůstává trvale. Průběžně se filtruje, ozonizuje a dohřívá na optimální teplotu pro hydroterapii (37–39 °C). To znamená, že lázeň ve spa je neustále připravená, stačí odkrýt termokryt a vklouznout do báječně teplé vody.

Relaxace v pohodlí domova
Účinky a výhody spa si můžete užívat přesně tam, kde je to pro vás nejpříjemnější a kde je vám kdykoli k dispozici – v pohodlí svého domova! Spa jsou bez nadsázky domácí oázou, soukromým rehabilitačním centrem. Umožňují individuální relaxaci i rodinnou zábavu, dokážou vás zbavit bolesti, únavy i stresu.

Hydroterapie…
Hydroterapie patří mezi metody využívané k doplnění nebo dokonce nahrazení běžných způsobů léčení. Význam takových metod roste spolu se zvyšujícím se zájmem o zdravý způsob života a přirozenou péči o zdraví. Pobyt v příjemně teplé lázni v kombinaci s cíleným prouděním vodních a vzduchových masáží přináší dlouhotrvající celkové prokrvení a uvolnění. Výsledkem je dosažení harmonie fyzických, psychických a také emocionálních sil. Už za pouhých 20 minut se budete cítit jako nový člověk.

Interiér nebo exteriér?
Třebaže jsou oblíbené instalace v interiéru, spa jsou primárně určené pro celoroční používání venku. Exteriér je pro spa přirozené prostředí. Termokryt, který je součástí základní výbavy každé spa, chrání hladinu vody před vnějšími nečistotami a pronikáním UV záření do vody, a tak přispívá k nenáročné údržbě vody. Také tepelně izoluje vodu, a navíc zadržuje vlhkost, což je přínosem obzvláště při vnitřních instalacích.
Odlišná roční období v našem podnebí zaručují pestré zážitky. Obzvláště zimní koupel přímo v závějích sněhu je jednoduše fascinující. Romantickým duším bude při koupeli lahodit pohled třeba na oblohu plnou hvězd.

Pohodové nakupování

USSPA, první český výrobce spa a Swim Spa, otevřel v dubnu již svůj třetí showroom. Po showroomech v Praze a v sídle firmy na Ústeckoorlicku se USSPA zabydlela také v Brně. Moderní prostory s výstavní plochou přes 500 m2 najdete v atraktivní lokalitě na ulici Hněvkovského, v bývalém sídle Miele. Najdete zde také luxusní interiéry Symerský a společnost Basys, nabízející značkovou audiovizuální techniku.

Přijďte si osobně prohlédnout kompletní nabídku vyráběných produktů USSPA v prvotřídní kvalitě, nadčasovém designu a s profesionální péčí. Plavecká Swim Spa XL a rodinná vířivka Columba, umístěné v elegantním atriu, jsou navíc připravené i k vyzkoušení. Showroom slouží také jako zázemí pro stávající zákazníky, kteří si zde mohou dokupovat potřebnou chemii a doplňky pro své spa.

K vidění je zde také žhavá novinka letošního jara, nový design opláštění privátních vířivek řady Universum Spa. Atraktivní design dřevěného kabinetu v moderním vzhledu navíc povyšuje řada flexibilních doplňků. Dopřejte si designovou lahůdku!

www.usspa.cz

–>–>