Skryté zásuvky v podlaze zbaví interiér přebytečných kabelů

Skryté zásuvky v podlaze zbaví interiér přebytečných kabelů

Také přemýšlíte, kam zapojit lampu, reproduktory nebo počítač uprostřed místnosti? Tento problém mohou jednoduše a elegantně vyřešit designové podlahové zásuvky.

Pokud nechcete natahovat prodlužovací kabely někdy přes celou místnost, musíte elektroniku nebo zařízení umístit někam v blízkosti zásuvky. Stejně se ale nevzhledným kabelům nevyhnete. Díky podlahovým krabicím ale máte nenápadně připravené zásuvky jako např.data/Internet, TV-SAT, 230V atd. přesně v místě, kde je potřeba (i doprostřed pokoje).

Zásuvky v podlaze již nemusí nutně znamenat plastovou nevzhlednou krabici. Společnost Stakohome Network s.r.o. nabízí designové podlahové zásuvky, které jsou vhodné jak do bytů a rodinných domů, tak do luxusních objektů i např.administrativních budov či obchodních center. Konstrukce podlahových krabic umožňuje instalaci také v blízkosti podlahového topení.

Zásuvka v podlaze, která se „ztratí“ v každém interiéru.

Podlahové zásuvky v interiéru
V interiéru se zásuvky v podlaze používají převážně jako náhrada za nevzhledné prodlužovací kabely, aby se minimalizovaly kabely na podlaze. Díky tomu, jsou pak zásuvky přesně tam, kde jsou potřeba, například pod stůl nebo k volně stojícím reproduktorům případně světelné lampě. Designové podlahové zásuvky od společnosti Stakohome Network s.r.o. interiér v žádném případě nekazí. Téměř si jich člověk v podlaze ani nevšimne, jelikož víko lze překrýt podlahovou krytinou (dřevem, dlažbou, kobercem nebo linem) dle potřeby. 

Víko lze překrýt jakoukoli krytinou – v interiéru je prakticky neviditelná

Vybavení podlahové krabice zásuvkami vždy závisí od jednotlivých požadavků zákazníka. Vedle elektrických zásuvek 230V lze do podlahové krabice připravit i datové/počítačové zásuvky, TV, HDMI, audio/video, USB, VGA atd.. Podlahové krabice/zásuvky se hodí i do namáhaných interiérů, jakými jsou například výstavní plochy, kanceláře, autosalony atd..

Do víka podl. zásuvky je možné vložit podlahu/dlažbu do tloušťky 15mm

Podlahové zásuvky pro venkovní použití
Exteriérové podzemní zásuvky slouží k přivedení elektrické energie (případně TV, datové/počítačové sítě, audio atd.) na místa, jako je zahrada, vjezdy, garáže, terasa apod.. Ukrývat se mohou i pod trávníkem, kde jsou připraveny pro zapojení zahradního nářadí nebo třeba vánočního osvětlení.

Při používání je vhodné venkovní zásuvku dočasně opatřit nástavcem.

Jsou vyrobeny tak, aby snesly vnější klimatické podmínky, tzn.že jsou dodávány s krytím typu IP67 (vodotěsné), které zabraňuje vniknutí vody či nečistot do prostoru krabice.

Venkovní podzemní zásuvka s potřebným krytím (IP67) proti vodě a prachu.

Instalace podlahových krabic/zásuvek je snadná a následná údržba nenáročná.

Rádi Vám poradíme s výběrem nejlepšího řešení.

Více informací na www.podlahove-zasuvky.cz, nebo na telefonu: 226 517 522, mobil: 776 780 378
Podlahové zásuvky, zabudované přímo v podlaze, je možnost vidět v showroomu společnosti Stakohome Network s.r.o., na adrese Aloisovská 934/8, Praha 9 – Hloubětín.

Stakohome Network s.r.o.
www.podlahove-zasuvky.cz
ZDROJ: PR článek společnosti Stakohome Network s.r.o.