Partneři sekce:
  • XELLA

Nenápadný odtok ve stěně Geberit

Nenápadný odtok ve stěně Geberit

Jednou z posledních inovací firmy Geberit je přesunutí sprchového odtoku z podlahy do stěny. Díky přemístění odtoku můžete navrhovat podlahu jako nepřerušenou plochu a koupelna tak navozuje opticky velmi uhlazený a čistý dojem.

Nový odtok ve stěně je k dostání ve dvou variantách pro výšku mazaniny podlahy od 65 mm nebo od 90 mm. Varianta pro nižší konstrukce podlahy byla vyvinuta především pro účely rekonstrukcí, protože starší budovy mají často menší tloušťku podlahy. Konstrukce výrobku zaručuje, že celá oblast odtoku zůstane po desetiletí bezvadně vodotěsná.

Designový a praktický zároveň. Součástí odtoku je sítko na zachytávání vlasů, které lze jednoduše vyjmout a vyčistit. Kromě toho je možné v přední části stěny u odtoku nainstalovat také sběrný profil, ve kterém se mohou shromažďovat nečistoty a usazeniny, které se pak při úklidu jen setřou. To vše zajišťuje snadnou údržbu a úklid.

Kryt odtoku je k dispozici ve čtyřech různých povrchových úpravách: lesklý chrom, nerezová ocel, alpská bílá nebo rámeček umožňující vyplnění vlastními obklady. Kryt lze velmi lehce instalovat.

Více informací naleznete na www.geberit.cz/odtok

S odtokem ve stěně Geberit už nerušenému zážitku ze sprchování nestojí nic v cestě.

Zdroj: PR článek společnosti Geberit spol. s r.o.