Mezinárodní ocenění za udržitelnost pro smaltovanou ocel Kaldewei
Galerie(4)

Mezinárodní ocenění za udržitelnost pro smaltovanou ocel Kaldewei

Za svou znamenitou smaltovanou ocel Kaldewei byl prémiový výrobce koupelen oceněn Green Good Design Award 2017 v kategorii „Products“. Toto ocenění patří k nejrenomovanějším mezinárodním oceněním za udržitelnost. Má ukázat veřejnosti, kteří výrobci jsou lídři v řešeních udržitelných výrobků. Ocenění Green Good Design Award propůjčuje „European Centre for Architecture Art Design and Urban Studies“ a „Chicago Athenaeum International Museum“. Letos byly oceněné udržitelné projekty a výrobky z více než 20 zemí.

Arndt Papenfuß, ředitel marketingu společnosti Kaldewei, říká: „Smaltovaná ocel Kaldewei je jádrem značky společnosti a výsledkem nepřetržitého řízení inovací. Udržitelnost během celého životního cyklu – počínaje surovinami a výrobou až po každodenní používání po mnoho let a stoprocentní opětovné využití – jsou neoddělitelnou součástí filozofie společnosti Kaldewei.“

Díky tomu mohla společnost Kaldewei v roku 2009 jako první německý dodavatel koupelnového vybavení předložit Environmentální prohlášení o produktu (EPD) pro své řešení koupelen ze smaltované oceli.
K výrobě smaltovaných ocelových van, vaniček i umývadel používá Kaldewei pouze přírodní suroviny a proto je lze 100 % recyklovat.

www.kaldewei.cz