Harmonie až do posledního detailu ze smaltované oceli Kaldewei

Harmonie až do posledního detailu ze smaltované oceli Kaldewei

Již několik desetiletí je značka Kaldewei synonymem exkluzivních sprchových vaniček a koupacích van ze smaltované oceli Kaldewei, jež splňují nejvyšší nároky na estetiku a kvalitu. Přední výrobce nyní zcela důsledně aplikuje silné stránky tohoto jedinečného materiálu také na umyvadla. Zákazníci tak profitují z materiálového mixu, který se vyznačuje jednotným materiálovým provedením a až do detailu vzájemně sladěným tvarovým pojetím.

Takto vypadá harmonie dovedená k dokonalosti – od barvy přes vnitřní tvar až po kryt odtoku. Ladící modely umyvadel v mnoha rozměrech a v pěti rozličných montážních variantách doplňují smaltované sprchové vaničky a koupací vany úspěšné řady výrobků Kaldewei Puro, Cono a Centro.

Zcela zvláštní designovou atrakcí je volně stojící umyvadlo Emerso, kterým Kaldewei rozšiřuje svou prémiovou kolekci Meisterstücke. Kromě svého výjimečného designu přesvědčují umyvadla také velmi jednoduchým a rychlým čištěním díky sériové úpravě Kaldewei Perl-Effekt. Vynikající materiálové vlastnosti smaltované oceli Kaldewei propůjčují umyvadlům navíc extrémní odolnost vůči poškrábání i nárazu, takže i při silném namáhání zůstávají trvale ve výborném stavu. Na to poskytuje Kaldewei jedinečný příslib kvality v podobě 30leté záruky.

www.kaldewei.cz/vyrobky/umyvadla.html