Firma P.M.H. a Palme.. elegance pro Vaši koupelnu

Firma P.M.H. a Palme.. elegance pro Vaši koupelnu

Designový radiátor  Retro  je tvarově netradiční model s možností napojení na elektrické,  centrální  a kombinované vytápění. Skládá se ze samotného žebříkového radiátoru a elegantního krytu ukotveného pomocí magnetů. Obě části radiátoru jsou ve stejném barevném provedení. Kryt z radiátoru Retro je možné kdykoliv odmontovat a udělat potřebnou kontrolu a údržbu radiátoru.  Na výběr je strukturovaná povrchová úprava červená, černá, bílá, písková a béžová. Strukturovaný povrch je nenáročný na údržbu.

Radiátor Kronos

Facelift  radiátoru Kronos zvýraznil jeho eleganci. Doplnil se okrasnou středovou lištou s eloxovou úpravou. Lištu je možné v případě potřeby  jednoduše  demontovat.

Piana Pro, Walk in

Série Piana Pro a Walk in, navázali na úspěšnou myšlenku ukotvení skel do U profilů. Lze zvolit uchycení buď do zdi (tzv. neviditelný spoj) nebo na zeď pomocí speciálního profilu o šířce 14 mm.

Drive 1.0

Série drive 1.0 se pyšní svými výjimečnými technickými parametry a to především magnetickým odklapem, který je nenahraditelným pomocníkem při údržbě posuvných dveří. Rozšířili jsme proto tuto sérii o 2dílné dveře do niky a k bočnímu dílu.

SPRCHOVÝ KOUT I DO INTERIÉRU

V loňském roce jsme Vám představili novou interiérovou sérii PIANA RTW, která navázala na sérii Piana Slide. Výjimečný a čistý vzhled těchto sprchových koutů je největší předností, která Vás na první pohled uchvátí. Proto jsme sérii PIANA RTW rozšířili i o 4dílné dveře, díky kterým získá interiér novou dimenzi.

NOVÁ MYŠLENKA FLEXIBILNÍCH SPRCHOVÝCH KOUTŮ

je řešení malého prostoru v koupelně nebo maximálního využití bezbariérové koupelny.
Sprchový kout můžete nastavit až do šířky 3000 mm.

www.palme.cz
www.pmh-co.cz

ZDROJ: PR článek společnosti P.M.H. Invest & Trade s r.o.

–>–>