Partneři sekce:

České radiátory od firmy P.M.H.

České radiátory od firmy P.M.H.

Žebříkové radiátory jsou dnes neodmyslitelnou součástí skoro každé koupelny. Jejich design, provedení, povrchová úprava se stále přizpůsobuje aktuálním trendům. Díky tomu se žebříkové radiátory již nepoužívají nejen do koupelen, ale umisťují se i do chodeb, šaten, kuchyní,… atd.

Společnost P.M.H. nabízí širokou škálu barevných úprav, kterou lze použít ve všech modelech designových radiátorů. Zajímavou je strukturovaná povrchová úprava v černé a pískové barvě. Povrch je matný, a tedy nenáročný na údržbu.

Při elektrickém nebo kombinovaném vytápění lze použít univerzální topnou tyč HT2 v bílém, černém, chromovém provedení nebo v provedení metalická stříbrná. Z technického hlediska má velký náskok před běžnými topnými tyčemi. Změna nastala v přívodním kabelu, který může být i rovný, bez ukončení, díky čemuž slouží k přímému napojení na elektrickou síť. Určen je pro náročného zákazníka, který si potrpí na estetické designové ztvárnění. V tomto případě totiž přívodní šňůru není téměř vidět. V nabídce je i vinutá šňůra ukončená vidlicí.

Velmi zajímavou designovou novinkou je hranatý typ ventilu Cube-Combi určený pro připojení po stranách radiátoru. Tento ventil lze použít i pro kombinované vytápění, a to jednoduchým prostrčením topné tyče přes tělo ventilu. Není třeba provádět dodatečné úpravy.

Další změnou ve prospěch zákazníka je možnost dodání elektrického radiátoru. To znamená, že radiátor bude naplněn speciální nemrznoucí kapalinou s topnou tyčí dle požadavku. Radiátor se bez dalšího zásahu již jen ukotví na stěnu.

Výběr vhodného radiátoru dle použití

Před zakoupením radiátoru je dobré zapřemýšlet nejen o designu, ale i způsobu vytápění místností. Radiátory můžeme napojit na běžný topný systém, použít radiátor na elektriku nebo kombinovaně. Ke kombinovanému vytápění radiátory P.M.H. je potřeba elektrická topná tyč + termostatický ventil. Dnes již není zapotřebí žádného T-Kusu či jiných částí. Technické zpracování ventilů dnes umožnuje, že napojení může být provedeno vzhledově čistě. Kombinované vytápění má velkou výhodu. Většinou v zimních měsících jsou radiátory v provozu pomocí běžného topného systému a v letních měsících kdy je topný systém ve většině případů vypnutý, lze zapnout pouze na elektriku dle potřeby.

Ceny radiátorů se pohybují od 3000,- do 25000,-Kč. Ceny ventilů a topných tyčí se pohybují okolo 3000,- Kč. Samozřejmě vždy záleží na typu provedení, designu,…

Kares – novinka 2016

Vertikální sušák Kares najde své uplatnění ve všech koupelnách bez ohledu na velikost nebo rozložení. Vyberte si pouze počet sušáků Kares a dle Vašich představ umístěte do řady nebo samostatně. Kares je doplněn o designové háčky, aby bylo možno snadno zavěsit ručníky. Tento elektrický sušák je vytápěn topným kabelem uvnitř.

Kares

Radiátor Theia – novinka 2016

Kombinace oblíbeného radiátoru Rosendal a Kronos. Konstrukce tohoto radiátoru nabízí snadné zavěšení ručníku ze strany. Na vertikálních trubkách je radiátor navíc doplněn o háčky.

Radiátor Theia

Radiátor Kronos

Facelift radiátoru Kronos zvýraznil jeho eleganci. Doplnil se okrasnou středovou lištou s eloxovou úpravou. Lištu je možné v případě potřeby jednoduše demontovat.

Pluto – novinka 2016

Pluto rozšířil řadu hranatých radiátorů firmy PMH. Hranaté profily o rozměru 35 x 35 mm jsou doplněny o elegantní hranaté háčky.

Pluto

www.pmh-co.cz

ZDROJ: PR článek společnosti P.M.H.- Invest &Trade spol.s.r.o.