Zcela nové rozměry v ohřevu vody: Ohřívače Andris setří energii a splňují ErP

Zcela nové rozměry v ohřevu vody: Ohřívače Andris setří energii a splňují ErP

Novou generaci ohřívačů vody charakterizují malé rozměry, velký výkon, flexibilní instalace, bezpečnost a energetická efektivnost. Nové ohřívače ARISTON ANDRIS díky své kompaktní velikosti šetří místo a je možné je instalovat nad i pod umyvadlo či dřez.

Vybírat lze ze tří modelů: ANDRIS Lux Eco, ANDRIS Lux a ANDRIS R se zásobníky o velikostech 10, 15 a 30 litrů. Výrazně je tak zkrácena doba potřebná pro ohřev vody, čímž šetří energii a omezují plýtvání. 30litrový zásobník poskytne dostatek teplé vody pro vysprchování a použití umyvadla či dřezu i pro více osob.

Andris R

ANDRIS LUX ECO

Hlavní zástupce nové řady. Zásobníkový elektrický ohřívač vody s výjimečným designem, elektronickou regulací a schopností maximálně spořit energii. Podle směrnice ErP o ekodesignu spadá do energetické třídy A. S novou funkcí ECO EVO, lze ušetřit ještě více energie potřebné pro ohřev vody, a to až 15 %. Tato funkce se „naučí“ potřeby a zvyklosti obyvatel a podle toho reguluje svůj provoz. Ve své kategorii je ANDRIS Lux Eco prvním ohřívačem s elektronickým termostatem, který společně  s inteligentním LED displejem s indikací teploty umožňuje přesnou a jednoduchou regulaci ohřevu vody. Vnitřní ocelová nádrž je opatřená titanový smaltem pro dlouhou životnost.

Vybaven je dále bezpečnostními funkcemi ABS, které chrání spotřebič před poškozením, tj. proti přehřátí, zamrznutí či ohřevu na sucho.

ANDRIS Lux Eco

Více informací na www.ariston.com.

RubrikyUdálosti