Tradiční dny otevřených dveří v Jihlavě

Tradiční dny otevřených dveří v Jihlavě

Od 23. do 27. ledna 2012 se závod KRONOSPAN v Jihlavě otevře odborníkům z nábytkářských firem, truhlářům, obchodním partnerům, ale také stavebním firmám zaměřujícím se na dřevostavby, kteří si ho budou moci prohlédnout a seznámit se s novinkami připravenými pro rok 2012.

Hausmesse, dny otevřených dveří v KRONOSPANU, se stalo již tradicí. Vloni se ho zúčastnilo rekordních 800 návštěvníků. Zastoupeni byli jak odborníci z Česka, tak i profesionálové z mnoha dalších evropských zemí.

Novinky pro letošní rok v sortimentu dekorů lamin a pracovních desek byly vybrány ve spolupráci s designéry a architekty a vycházejí z aktuálních módních trendů. Nové dekory jsou představeny v katalogu Inspirace 2012, v němž je velký prostor věnován i ukázkám možných kombinací jednotlivých dekorů.

Velký zájem se v KRONOSPANU očekává i ze strany stavebních firem a společností zaměřujících se na dřevostavby. Na podzim totiž firma představila novinku v oblasti výstavby pasivních rodinných domů – OSB desky AIRSTOPFINISH ECO s integrovanou celulózovou fólií, které podstatně zefektivňují výstavbu pasivních rodinných domů.

Ve stejnou dobu na trh vstoupily také vícenásobně použitelné bednicí desky KRONOSPAN PROFORM, které představují hospodárnou alternativu k podstatně dražším bednicím překližkám a jiným vícevrstvým deskám.

Zájemci o účast si mohou vyžádat informace a pozvánku na adrese meluzinova@kronospan.cz.

–>–>