O titul nejlepší letošní reality se utkají čtyři desítky staveb

O titul nejlepší letošní reality se utkají čtyři desítky staveb

Hotely, rezidenční projekty, administrativní centra a obchodní centra se i letos utkají o titul nejlepší reality Best of Realty. Novinkou je kategorie nejlepších skladových a průmyslových areálů. Porota do finále letošního 15. ročníku soutěže nominovala celkem 39 staveb.

„Oproti loňsku mírně vzrostl počet nominovaných projektů a dobrou zprávou určitě je vysoká kvalita většiny z nich,“ prohlásil předseda poroty Tomáš Drtina. Nejvíce nominovaných, celkem 17, je i letos v kategorii Rezidenční projekty. „Nicméně co do objemu investic se začíná znovu dařit i kancelářím a také průmyslové nemovitosti zažívají dobrý rok. Odrazem toho je premiérové otevření kategorie Skladové a průmyslové areály, v níž bylo do finále nominováno pět projektů,“ doplnil Drtina s tím, že v kategorii obchodních center je letos vidět rozvoj zejména v těch moravských.

Vedle titulů ve zmíněných pěti kategoriích získá Zvláštní cenu poroty projekt, který se v uplynulém období výjimečným způsobem zasloužil o rozvoj českého realitního trhu či jinak obohatil trh a jeho prostředí. Svou speciální cenu tradičně udělí také Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí. Vyhlášení vítězů se uskuteční 5. listopadu na slavnostním večeru v Kongresovém sále České národní banky v Praze.

Zdroj: ČTK
Foto: Crest Communications

RubrikyUdálosti